Çarşamba, Ekim 26, 2016
Kum boncuktan harika çiçekler

Kum boncuktan harika çiçekler

18

Kum boncuk
Benim ilk paylaşımım olacak 10marifet’te, el sanatları konusunda internet camiasına ilk atılımım yeni başlıyor, inşallah hayırlı olur :) Bu paylaşımımla deneme de yapıyorum nasıl olduğunu öğrenmek maksatlı, hem de kum boncuklarla yaptığım bu çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum:) Blogum.

Kum boncuk

Kum boncuk

18 YORUMLAR

 1. Ne kadar çok emek ve göznuru var bu işlerde!
  Öncelikle sabrınız ve bunca emek için tebrik ederim.
  Göznuru ve emekle ortaya çıkan eserler beğenilmez mi hiç? Çok beğendim :) Ellerinize sağlık…..

  Sevgiler

 2. anam nasılda zordur bunları yapmak ve ne kadar emek.. özellikle çelenke ba-yıl-dım! ellerinieze emeğinize sağlık..

 3. kum boncugu takılarda kullanmıştım ama ne yalan söyleyım hep de ımrenerek bakmıştım bu tarz calısmalara…cok cok guzellerr ellerınıze saglık…blogunuzda da yapılışı yok eger yayınlarsanız cok sevınırım nasıl yapıldıgını ögrenmek ısterım….

 4. krem rengi gül ve farklı bir çiçek çalışması yapıyorum onları aşamalı olarak fotoğrafını çekiyorum yükleyecem bir kaç güne …zaten çoğu aynı mantıkta gidiyor ama çooooookk sabır istiyor bide boyun ağrısı için masaj :)

 5. merhaba bu boncuklardan yani hapishane işi tabir edilen tanmamen boncukla örülmüş değişik yaratıcı model çanyta cüzdan süs eşşyası takı anahtarlık kuş vs yapan satan elinde olan varsa ben alıyorum. onaysaday@gmail.com a fiyat ve resimlerini atabilirsiniz.
  teşekkürler