Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Kumaş çocuk çadırı

Kumaş çocuk çadırı

1


Kumaş çocuk çadırı diktim kızım için. Aklımda uzun zamandır kurduğum ve yapılmışlarını hayranlıkla seyrettiğim bu projeyi nihayet hayata geçirebildim. Her çocuk gerek hazır çadırlarla olsun, gerek çarşafları masalara sandalyelere germekle kurulan çadırlarda olsun kendine ufak yaşama alanları oluşturmak ister, çadırın verdiği keyif bambaşka olur onlara. Ben de kızıma defalarca piyasalardaki hazır çadırlardan aldım ama içindeki o plastik kokusu içime hiç sinmedi. Bu düşüncelerin sonucunda kumaştan çadırı kendim dikmeye karar verdim.
Penceremiz de var elbette. Bir ara inşallah bir parça tül alıp pencereye perde olarak dikerim. Odası ile uyumlu renklerde olması için ben pembeli bir kumaş seçtim, siz neşenize göre bambaşka renklerde ve ebatlarda dikebilirsiniz kumaş çocuk çadırı modelini.


Bu gülen gözleri görmek her türlü uğraşa değer 😍
Sevgiler…

Paylaş
hobiskoo
Merhaba 1977 İstanbul doğumluyum İki çocuk annesiyim Aslen Bir tekstil firmasında uzun yıllardır muhasebe uzmanı olarak çalışmaktayım . Bu platformdaki tüm kullanıcılar gibi bende el işi tutkunuyum. İnstagram adresim @hobiskoo Mail adresim hobisko@hotmail.com Sevgiler? Feride kar
Satış için ulaşabilirsiniz:

1 YORUM