Kumaş Ekmek Sepetleri.

-

kumaşlardan ekmek sepetleri yapımı.

bunlardan şekerlikte oluyor

ve buda borcamlar için

link

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

43 yorum gelmiş

 1. xvaveylax

  misafirliğe güzel. masa örtusuyle aynı renk tonları şık olur bence. yapmayı duşunuyorum oda yaz geleli tembelleştim bişey yapmak istemiyorum. kışın daha çok şey yapabiliyorum.

 2. BynFavori42

  alya nurten torum diyor ki;ben de pembe dikmiştim.kullanışsız geldi geri götürdüm

  diktim diyon geri götürdüm diyon bi yerden almışta geri vermişsin gibi oldu

 3. alya nurten torum

  burası eşimin bürosuna çok yakın diğeri uzakta 15 dk.öğle filan gelemez,akşamları gelir sabah gider.hem hastanede yakın bebek küçük arabamız yok.

 4. BynFavori42

  kız vaveyla niye alındın ben sana şettirmedim yanlış anlaşılmasın diye dedim senin demek istediğini de anladım, laf iğneleme kız çok bilmiş diye:D aaaaaaa aaaaaaaaaaa :D benim kız hala izmittemi

 5. cikolatamolmadanasla

  xvaveylax diyor ki;alyacım diğerinide kaldır istersen sonra prensipsiz olma :))

  Bu şaka(!) üzerine açıklama yapmasaydm da alya gelip sen kimsin de benm prensplerimle ilgli yorum yapıyosn deseydi napcaktın vaveyla. Yanlş anlaşılmmk için açklma yaptım hatta çok ciddi olmasın diye ortalığı karıştrmaaaa yazdm ama sen üzerne alndın.İlgnç yani

 6. xvaveylax

  ayyy herzamnaki gibi yine siz haklısınız oldumu. benim şakalarım cidiye alınıyor sizin gayet cidiler şaka oluyor .haklısınız ben sizi anlamıyorum. o yuzdende bundan sonra size tek kelimeme etmem tşkler iyi gunler.

 7. mavisofra

  üzülme ablacım burda kimsenin yaşı yaşantısı iyiligi güzelligi ruh hali görünmedigi için yanlış anlaşılmalar oluyo sevene can feda sevmeyene elveda diyelim bitisn bu konu.

 8. kagit kalem silgi

  çok güzeller = )Geçen gün ben de eklemiştim böyle bir çalışma amakaşıklık zannederek ekliyordum kii, ekmeklik olduğunun farkına vardım..Kaşıklık olarak da muhteşem olur bence..Buradan bakabilirsiniz.. , )

 9. xvaveylax

  haklısın mavişim. k.k silgi gördum oda çok hoş öyle duşunmekle haklısın çunku içine kaşık koymuşlar belki o kaşıklıktır bunlarıda ekmek sepeti yaparız takım olurlar:))

 10. xvaveylax

  gonuldenele çok güzel çok beğendimhatta bunca zaman geçmiş tuttum bide. hele önluğu. kötu bir alışkanlık ama mutfak önluğu çok kulanamıyorum aklıma gelmiyor alışkanlık yapmamaışım tepki toplamam umarım. böyle bişey kulanırım. ne tur kumaşlar kulandınız.?

 11. gonuldenele

  :)) teşekkür ederim.Önlük kullanma alışkanlığım benimde yok ama böyle cici bici dikmeyi ve asmayı seviyorum bende.Kumaş olarak eğer günlük kullanılacaksa panama kumaşları var.su geçirmeyen,şık desenleri var onu öneririm.Ama görsellik daha ağır basacaksa yumuşak,sentetik karışımı hoş desenli kumaşlar tercih ediyorum Leke tutmaması açısından.

 12. xvaveylax

  nerde ne eklersem kırmızı varsa atlamıyorum. ve inan yazı eklerken kırmızı ne görsem aklıma sen geliyorsun:)kırmızılar sana:))

Bir Cevap Yazın