Salı, Ekim 25, 2016
Kurdele nakışlı ve boncuklu havlu kenarı modeli

Kurdele nakışlı ve boncuklu havlu kenarı modeli

8

kurdele nakışlı havlu kenarı

Kurdele nakışı ile, boncuk işlenerek hazrlanmış havlu kenarı modeli. Modelin tamamında organze kurdeleler kullanılmış. Çiçeklerde iki farklı renkte organze kurdele kullanılmış. Yapraklar da yine organze kurdeleden. Altın sim ip ile pullar da modeli çok güzel tamamlamış. Organze kurdele her model ve her işte çok güzel ve zarif duruyor ve bir o kadar da kullanışlı. Model de çok güzel ve gösterişli.

kurdele nakışlı havlu kenarı

Aynı modeli iki farklı değişik şekilde yapmışlar. İlk resimdeki birinci havluda çiçeklerin ortasına inci yerleştirilmiş ve modelin etrafına büyük çiçek şeklinde pullar dikilmiş. İkinci havluda ise çiçeklerin ortasına ve modelin etrafına küçük pul ile kum boncuk dikilmiş.

8 YORUMLAR

  1. yapmışlar yapmışlar dedin ama altında yaptım etiketi var.. hani şunun için soruyorum sana mı eline sağlık diyeyim yada o yapmışlar kimse onlaramı?:))

  2. CELEBİ74 ‘E CEVAP:bunca zaman 10 marifettesiniz ama hala 10 marifetten bi habersiniz.resimleri bilgisayarımdan yüklediğim için 10 marifet yaptım etiketini otamatik olarak kendi ekliyo.yani “yaptım” etiketini ben değil,10 marifet ekliyo.üstelik sizce hangi etiket eklenmeliydi.”buldum” etiketimi?bilmiyosanız öğretmiş olim.”buldum” etiketi başka sitelerden bulunupta 10 marifete yüklenen yazılara eklenir.zira ben bu işi başka siteden bulmadım.bu yüzden yazımda “buldum” etiketi değil de tabiki “yaptım” etiketi olucak.bu işler bloğumda da yer alan ve kursumuzun sergisinde arkadaşlarım tarafından yapılan işler.bilmiyosanız yazımdan sonra öğrenmiş olursunuz…

  3. sevgili Figen abla,krizantem,yamalı bohça ve gönüldenele güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.çok sağolun.iyiki varsınız.