Pazar, Ekim 23, 2016

KURU DALLAR VE MUM

34

kuru dallar ve mumlarla çok güzel bir dekor elde edilmiş

link

34 YORUMLAR

  1. çok şıklar gerçekten:))) ben evham yaparım o dallar tutuşursa diye ama zaten mum yakma alışkanlığım da olmadığından sorun olmaz:))))))

  2. Ben de acemihobici`ye katılıyorum. Biraz tehlikeli buldum açıkcası. Ama görüntü hoş:)Bu arada acemihobici neden mum kullanmıyorsun?Çok hoştur, dekoratiftir, ışığı keyiflidir. Tavsiye ederim. Benim evde her akşam bir veya birkaç tane yanar:))

  3. Çok güzel dekorlar elde edilebilmiş :)Ben en çok en alttakini beğendim ona isim bile buldum:Peri masalı.Paylaşım için sağ ol!Bu arada unutmadan; ben geldim :) hani şekerim hani çikolatam hani kolonyam…

  4. ayy ben gibi düşünen bi kaç kişi daha varmış burda. Bende başlığı okudum kuru dallar ve mum diye hemen cümlenin yeni hali belirdi aklımda kuru dallar ve mum ve yangın diye :))) dekoratif ama tehlikeli. ozlavinya hoşgeldin sefalar getirdinnn

  5. ozlavinya hoşgeldin çikolataları ben yedim üzgünüm ama :) belki kolonya kalmıştır:) belinda ilk yorum sana olduguna göre sen düşünnnnnnnnn hiiiiiiiiiii:)

  6. ay kızlar..ne hatırladım birden…lisedeyiz..yıl sonu gösterisi yapıyoruz..sahnede çayda çıra oynayacağız…sahneyi de kuru çam dallarıyla süslemişler..o dalların arasında oynuyoruz…çayda çıra oyununa başladık..elimizde mumlar tabi…oyunda önce ekip,hep birlikte öne geliyor,müzik eşliğinde yavaş yavaş çömeliyor,mumları öne yanyana bırakıyor,sonra yine müzik eşliğinde oynaya oynaya geri çekiliyor…böyle yaptık…yanımdaki kızın mumu gevşemiş,bir anda tabağın içine devrildi..ama yanan kısmı dışarda kaldı…hemen en yakınındaki kuru dalı tutuşturdu…o da kendi yakınındaki kuru dalı…derken sahnede dallar alev alıverdi…davulcu-zurnacı sustu..bizler donduk kaldık…seyirciler dehşet içinde…bir anda sahneye bir hocamız fırladı…ayaklarıyla basa basa,bir masa örtüsüyle vura vura söndürdü dalları…o kadar korkmuş ve gerilmiştik ki..hiç unutmam bu anıyı…şimdiiii,bu mumlar ve dalların birbirine bu kadar yakın durmasının bana neler hissettiğini tahmin edin :))))))

  7. amanında amanın kim gelmiş, lavinyam hoşgeldin sefalar getirdin valla çok özlemiştim ne iyi yaptın gelmekle, yok bi daha bu kadar gitmek ona göre,çikolataların kusuruna bakma artıkhani bebişimin resimleri hani koyacaktın hadi yaaaaaaaa çabuk çok merak ediyorum:)))))

  8. evet belindam, bu dekoru kurarız ama mumları başka yerde yakarız bizde:))))peerfelix arkadaşım, biliyorum:) bir de o kadar çok mum ve mumluk var ki salonda:)))) alışkanlık edinmemişim işte, zavallıların tozlarını alıp duruyorum arada:)))) yakmak lazım aslında, haklısın canım:)

  9. ama canlarım ben iyiliğiniz için diyorum,biz patnostayken her gün mum yakardık tavan kapkara olmuştu sonra birde onu boyaması var yani bence dekor olarak kullan yakma

  10. en iyisi tavanlar temiz olsun, evde yangın çıkmasın, mumlarda dekor ürünü olarak kalmaya devam etsin:) en sağlıklı ve masrafsızı bu gibi:)))