Mavi yeşil çiçek işlemeli etamin kolye

-

kanavice-cicek-islemeli-kolye-modelleri
Sanırım alışkanlık haline gelmeye başladı bu kanaviçe. Hergün işten döndükten sonra dinlenmek için elime etamin alıverir oldum! :)
Pinterest’ten ve daha birçok sayfadan faydalanıyorum güzel şablonlar için. Bunun yanında faydalandığım enfes kanaviçe dergiler var. Tuva’nın kitleriyle başladığım bu güzel yolculuğum artık kendi kanaviçe tasarımlarıma doğru ilerleyecek sanırım :)
Instagram üzerinden ve yakın çevremden aldığım güzel duyumlar daha da şevklendirdi beni! Kışın bu güzel soğuğunda bu güzel kolyeler benim içimi ısıtıyor. Bahar temasıyla başladığım bu ‘KanavIzel Kolyeleri’ bölümünün devamı gelecek. Mavinin en güzel tonlarından kullandım bu kolyemde. Aparatın güzelliği de ayrı bir hava katıyor. Zincir yerine tercih ettiğim kahverengi kurdele ile (sanırım en incesi) günlük kullanımda ayrı bir şıklık yaratıyorum. Yeşil ve mavi birbirine ne kadar yakışıyor..Sizce nasıl? :)

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...