Perşembe, Ekim 27, 2016
Mini elbisede file detayı

Mini elbisede file detayı

21

elbise dikişi
Merhaba arkadaşlar… Tekrar ve tekrar ben ve yine elbiselerimden biri :) Bu defa televizyonda zaping yaparken (evet ben de arada tv izliyorum, sürekli dikiş makinesinin başında değilim : )) görmüştüm bu elbiseyi. Aslında izlemediğim ama kıyafet tarzını beğendiğim bir programdı kendisi, ismi lazım değil :) Ondan sonra aklıma yattı ve bende de bu malzemelerden var dedim, neden yapmayayım :) Ben de kestim biçtim ve diktim :) Daha fazla resim ve anlatımı için bloguma bakabilirsiniz :)

elbise dikişi
Umarım beğenirsiniz arkadaşlar..

21 YORUMLAR

 1. vallaha artık ne deyim aldı başını gidiyor senin giysi dolabın fazlalıkları almayanları bana yollayabilirsin:))
  şahene olmuş çok yakışmış üzerinede

 2. çok şık olmuş,ellerinize sağlık..diktiklerinizi keyifle takip ediyorum.sayenizde dikişe olan ilgim artıyor her geçen gün,ama henüz cesaretim ve girişimim yok…

 3. :) Tuğbacım teşekkür ederim. Bu arada eşim falan da şaşırıyor gittikçe kendimi aşıyorum ben bile şaşırıyorum bazen :) Dolap taştı koliledim çoğunu :D Yoksa elbise tükürüyordu bana dolabım , hiç hoş bir görüntü değildi temin ederim :)
  :) bizdenhayatvehobi ne güzel özendirip teşvik edebiliyorsam ne mutlu bana ki demekki güzel yapıyorum :) Kabardıkça kabarıyorum diktikçe dikiyorum siz böyle yazdıkça, bu bir döngü yani hep sizler yüzünden dikiyorum :)
  :) merzey teşekkür ederim evet isteyince oluyor gerçektende :)
  :) Filizcim Gucci de neymiş senayatilgan var burda dermişim haha :) Şaka tabiki teşekkür ederim canım :)

 4. :) Vallahi mahçup oluyorum çok teşekkür ederim elimdekini değerlendiriyorum kumaşlar vardı elimde kombinin olacağını hisseetim ve yaptım o kadar :) Beğenmene sevindim :)

 5. Elbise çok şık çok da güzel dikilmiş, ellerinize sağlık amaaaa şunu da söylemek lazım ki manken de pek güzel, herkeste aynı durmaz :)