Cuma, Ekim 28, 2016
Miniklere etekler…

Miniklere etekler…

5

etek modelleri
Uzun bir süre ara verdim bloga ama dikişe vermedim doğrusu. Her sene 2 ay işten izinli olarak ailemin yanına gidiyorum. Bu sene gitmeden 1 koli kumaş ve dikiş makinemi kargoya verip önden gönderdim. Belirteyim YENİ dikiş makinemi singer talent aldım, şiddetle tavsiye ediyorum.

2 ay kadar ailemle tatil yaptım ve bu sürede dikebildiğim kadar çok şey dikerek kendimi geliştirmeye çalıştım. Bu dikiş çalışmalarımdan da en çok minik yeğenim Kayla nasibini aldı. Bayram nedeniyle biraraya geleceğimiz için bayram öncesi ona bir sürü etek ve elbise diktim. Bu arada da çocuklara dikmenin ne kadar kolay olduğunu, 20 cm kumaş, kurdele ve bebe lastiğiyle müthiş bir etek, yarım metre kumaş ve 1 metre kurdeleyle çok cici bir elbise yapılabileceğini öğrendim. Hatta yaptım oldu :)
Buyrun fotoğrafları….

etek modelleri
Mor eteğin aynısından kendime de diktim. Bayramda kuzucuğumla aynı eteği giydik.

etek modelleri

etek modelleri

etek modelleri

etek modelleri

etek modelleri

etek modelleri

etek modelleri
Bu eteklerden sonra tütü istedi miniğin annesi. Tabii sizlerin yazdığı yazılar sayesinde tütüleri de bir çırpıda yaptım bitti. Çok da cici oldular…

tütü

tütü

5 YORUMLAR

  1. Ohoooo :) Bir eteğe yorum yaparım diye girdim dünyanın eteği çıktı posttan :) Hepsi de çok güzel olmuş tatilde durmamış çalışmışsınız :) Benim makinemde talent 3323 ve bende alalı bir ay oldu ben de çok memnunum ben de tavsiye ederim :)