Cumartesi, Ekim 29, 2016

Minyatür Evler

12

çok güzel minyatür evler, nasıl bir malzemeden yapıldığını falan anlatmamışlar ama çok beğendim:))

kaynak

12 YORUMLAR

  1. Bencede bu evleri polyesterden kalıplar hazırlayıp sonra da boyuyorlar.Bu evi rölyef malzemeleriyle yapmaya kalksak uzun zaman alır.

  2. can kızlar, tiyatro hocalığına başladım..iki oyun birden hazırlıyoruz..nasıl koşturuyorum görseniz valla acırsınız halime…dekorlar, kostümler, yasal izinler filan derken perişan oldum…zaten bir süre sonra sizlerden yardım isteyeceğim…bir aslan kostümü yapımı için yardımıza, fikirlerinize ihtiyacım olacak canlar….işleri biraz kolaylayınca onmarifete koştum..zor kısmı atlattık..şimdi tekrarlar, provalar var..bana kalan zamanım artık onmarifetindir :)))))yemin ediyorum evime dönmüş gibiyim uzun zamandan sonra…nasıl da özlemişim :(ben hep boyumdan büyük işlere kalkışırım böyle..bu tiyatro mevzuu aslında biraz beni aşıyor…ekibi sıfırdan kurduk…yapılacak çok iş var…Allah alnımızın akıyla sahneleyebilmeyi nasip etsin inşallah…yaa kıslar ben hepinizi tek tek öpücem gelin be :)))))))))

  3. can kıslar, var mısınız herkes bu evlerden birini kendince bir yöntemle denesin????tamam derseniz hemen birine başlarım…ben straforla deneyeceğim…bizim elimizden kurtulabilir mi be? :)))