Perşembe, Ekim 27, 2016
mor -fuşya çiçekler

mor -fuşya çiçekler

32

Bebek için diktiğim altaçma takımı.Pana kumaş olarak bilinen su geçirmeyen ve leke tutmayan kumaşı tercih ettim.Minik bir prenses için olduğundan fuşya ve mor renklerini kullandım.Çiçek şeklinde apliker çalıştım.

32 YORUMLAR

 1. Ne güzel olmuş bu, ellerine sağlık. Ben de hiç büyük parça dikmeye yürek yok. Sen koca koca nevresimler dikiyorsun maşallah, ellerine sağlık ablacım :)

 2. ay evet ama hiç bi bilgim olmadığından ööölee bekliyorumama öle ahım şahım bişey değil istediğimuygun fiyata biraz özellik olsa yeter

 3. biara sinbonun görmüştümhttp://www.enucuzkaca.com/sinbo-ssw-813-dikis-makinasi.htmlama ne kadar iyidir onu bilmiyorumeğer işine yarar diyen çıkarsa böel bişi arıyorum canımhep singer düşündüm ama pahalı:(

 4. evet canım benim içinde pahalıydı ama bi tanıdık borcunun yerine alınca bana süpriz oldu. Bende ondan öncesinde dediğin makineye bakıyordum ama bulamadım ve sinbo nun kendi bayisinde çalışan adam almayın dedi bilmiyorum ki kullanan var mı? Ama zaten 813 pek yok 812 daha çok gibi

 5. Çok teşekkür ediyorum hepinizee…Elifzelcim favori modelini belirtmiş o 2250 fiyatı değil canım.Fiyatı istediğin civarda :)) bende singer öneririm.

 6. lilacsmell diyor ki;Ne güzel olmuş bu, ellerine sağlık. Ben de hiç büyük parça dikmeye yürek yok. Sen koca koca nevresimler dikiyorsun maşallah, ellerine sağlık ablacım :)

  Tatlım senin o minicik işlerdeki sabrın ,emeğin yeter.Hiç öyle deme .Süpersin bence..

 7. aaa gonulden ele innmıyorum ben onu fiyatı sanmıştım :Dtamam bu makinayı incelemeye alıyorumşöyle ucundan kampanya yakalasam süper olucaktesekkurler;)

 8. BynFavori42 diyor ki;ay inanmıyorum 2250 yi sen fiyat mı sandın ALLAH iyiliğini versin :D

  :)) öyle sanmış favoricim sen modeli yazınca fiyatmış gibi anlaşılmış.

 9. yani singerle arasındaki fiyat farkı çok mu? benim makinam baya eskidi almak istiyorum ama hangisini alsam bilemiyorum.Bir de son zamanlarda brother diye bir markanın reklamı çok dönüyor ortalıkta.

 10. evet son zamanlar brother bende çok duydum, bilemiyorum Noblesse ablam ben acemi ötesi biri olarak singer tercih ettim ama siz daha bilgilisiniz dikiş konusunda o nedenle daha kalitelisini tercih edebilirsiniz. Ben çok anlamadığım için beceremezsem o kadar parayı çöpe atmış olmak istemedim.

 11. Noblessem şöyle bi göz attım detaylı bakmadım ama Pfaff markada en ucuz 535 lira gördüm 10.000 liraya kadar bi sürü ürünü var tabi üst rakamlar bilgisayarlı makineler için. Ev tipi olanları 500-1000 arası bulunabilir sanırım. Birde Janome var çok duyduğum.