Perşembe, Ekim 27, 2016
MOTİFLİ YATAK ÖRTÜSÜ

MOTİFLİ YATAK ÖRTÜSÜ

34
ÇOK ŞIK DEĞİL Mİ ?
ÇOK ŞIK DEĞİL Mİ ?

Çeşit çeşit motiften böyle şirin bir yatak örtüsü yapmaya ne dersiniz?

34 YORUMLAR

 1. beş yaşındayken örmüşüm bunlardan, annem hala saklıyoro zamanlar dermiş çeyizine saklayacağım diye ama hala bana vermedi.

 2. yuh! gamycim,izninle…ben daha donumu toplayamıyordum;birçoğumuz gibi:))aaa ama ben de çok güzel şarkı söylerdim…ahh ahhh..harcandık!

 3. hala var ganeja…özellikle şallar…o kadar da güzel duruyorlar ki..annem hala yapacak bana:(((sıra bunlara gelemedi diğer siparişlerimden…

 4. Sahi ya benimde dolapta bir hırka ve kazak takımım vardı şimdi hatırladım.Ama ben battaniyede şalda (fazla renk karmaşası olmadan) daha şık buluyorum.

 5. Ben de çok zeviyorum bu örneği. Mudoda turunculu yeşillisini görmüştüm biraralar, ben de örecem dedim, eve gelince geçti. :)

 6. anneannem örerdi, bende elinden bıraktı mı alırmışım örmeye çalışırmışım annneanem öğretmişti rahmetli, bak onu da taa buralarda anasım varmış…tamam yol göründü anneme gidip toplayayım yaptıklarımı.valla ya ne yetekmişim değil mi kızlar. annem hep der ama o zamanlarda hep tığla işlere yatkınmışım, 8 yaşında ördüğüm süeterimin fotosunu çekeceğim size bak aklıma getirdiniz, eve gideyimde.

 7. Valla ben resimdem başka birşey yapamazmışım beceriksizin tekiymişim yani.Nerdeee tığla örmeler falan.Liseye kadar bir tane yumurta bile kırmışlığım yoktu.Elbecerilerimi lisede keşfettik.

 8. 15 yaşımda yaptığım yağlıboya tablo resmin fotosunu çekip koysam…yok ben cidden marifetlimişim..alışmışız ailecek benim yaptıklarıma da garip gelmiyor…

 9. sen yine iyi, ben şunun şurasında 4-5 yıldır keşfettim:( sadece tamir-onarım becerilerim var sanırdım…meğersem sadece zanaat değil sanatsal dürtüler de varmış ellerde…

 10. İsteri isteriz biz unutturmayız sana.Aaa bak benimde tablo denemelerim var.Ama benimkiler yağlısından değil ıslağından.

 11. Aaaa burada herkes ” efendim ee ben küçük yaşta başladım sanatıma, aileden geçti herhalde” demeye başlayacaklar.Napalım yani küçük yaşta başladıysanız.Bizim eller armut toplamış oyun oynamaktan başka bi işe yaramamış. :/

 12. :=))))ganeja bil ki bugün ömrüne ömür kattın;kaliteli de bir ömür olsun inşallah..:))))benim de kalemim çok iyidir işte…ilkokulda başladım şiir,düzyazılara…yazmak ve okumak bambaşka bir aşk..

 13. Benim babam da güzel resim yapar, ahşaptan objeler yapar, annem zaten 10 marifet, oğlumsa bana hiç çekmemiş. Ne yeteneği ne sevgisi var sanata. Zoraki birşeyler yapıyor işte.

 14. bekledim birisi “kundakta iken zıbın ördüm ” diyecek diye ama allahtan diyen olmadı..(du bakalım saat kardeş belki diyen olur.)

 15. örgüden araba kılıfı, klozet takımı, hatta tv yapan insanoğlu zıbın öremez mi? örmüştür illa zaten..lafın kısası zıbın örülür…haa bebek isilik olursa karışmam ona göre..

 16. iki gün evvel resmime sahip bir dostum (yıllar oldu çünkü) aradı beni..”gamy, senden ….tarihine bir resim istiyorum. çünkü evliliğimizin 20.yılını kutlayacağız..eşime senin resmini hediye etmek istiyorum…” bize şans getirdin…evlendiklerinde düğün hediyesi olarak resim hediye etmiştim.sağolsunlar çok beğendiler ve salonlarının baş köşesinde asılı durur.durdum…bir düşündüm..20 sene..yani ben 25 senedir resim ve sanat + el becerileriyle ilgili uğraşıp duruyorum…vayy dedim yıllara bak…ve hala uğraşıyorumben seviyorum yaasizleri de :)

 17. bende 7 yaşımdan beri yemekle uğraşıyorum 10 yaşımda mantı açmaya kalkmıştım annem evde yokken tabi kalın olduğu için hamur gibi olmuştu pişince ama annemler sağolsunlar hevesim kırılmasın diye çok güzel olmuş deyip bir ısırık alıp on dakika evirip çevirdiler ağızlarında :) ama şimdi güzel açarım mantı hamurunu bende becerikliymişim değilmi arkadaşlar :))))))

 18. bu arada ececerencim kusura bakma bu güzel yatak örtüsüne yorum yazmayı unuttum çok hoş gözüküyor perfect yani :))

 19. çok güzel bir yatak örtüsü.diğer yorumlara gelince kundakta zıbın örmedim amaKARA MURAT BENİİİMMMM (evet evet iğrenç espriydi)