muhteşem hobi odaları

-

Yazıma derin bir iç çekip başlamak istiyorum. Bende istiyorum diye devam ediyorum. Şimdi benim evimde iki odam var kullanmadığım. Daha doğrusu birisini misafir odası yaptım, diğerini de çamaşır odası.Birde kiler niyetine kullandığım bir yer. Bir ara çamaşır odasını hobi odasına çevirmeliyim. Şimdilik misafir odasını bu iş için kullanıyorum ama istediğim gibi değil. Acaba hangisinden yapsam ona karar veremedim :)) Şimdi sıra sizde, siz hangi hobi odasını istiyorsunuz? Diğer güzel hobi odaları içeride efendim._________________________________________________

Kaynak

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

9 yorum gelmiş

  1. bulbille[pilli_silinen_hesap]

    odalardan cok seni kiskandim ben embir :))) odan var fazla bide secemiyosun vayyy beee :))) insallah istedigin gibi olur odan bizimlede paylasirsin soz kiskanmiycam o zaman :)

  2. embir

    Baharcım 3 numara senindir canımEeee sizler hangilerini istiyorsunuz, bir daha böyle kıyak yapmam ona göre :)Bulbillecim oda var çünkü evde iki kişiyiz, nüfus artınca ne yapcam??? Ya ben yazı bekliyorum Ankara’ya ikea açılacakmış, o zaman kileri giysi odası çamaşır misafir odasını hobi odası ilerde de çamaşır odasını bebek odası yapıcam :)) Yapınca elbette paylaşırım.Figen ablacım evet ya dağıtmazsan odanın ne kıymeti var? Bendeki sorun hafiften değil harbiden dağıtıyorum :))

Bir Cevap Yazın