Pazartesi, Ekim 24, 2016
Netbook Çantası

Netbook Çantası

11

çanta süsleme
Oğlum bana çirkin bir netbook çantası almıştı. Ona göre çok güzel, bana göre ise berbat bir çantaydı :) Ben de kendime uygun hale getirdim. Buyrun bakalım beğenecek misiniz?

örgü

11 YORUMLAR

  1. Çantanın ilk hali kadınlar olmasaydı dünya nasıl olurdu sorusunun yanıtı, çantanın ikinci hali de kadın eli değen bir şeyin nasıl çiçek açıp güzelleştiğinin canlı kanıtı.Kadın olmak=renk çok güzel düşünülmüş.

  2. kadınların en az değer gördüğü ülke olunca ister istemez feminist oluyoruz yagmuryurek.bizim kadınlarımızın ne kadar değerli ve eşsiz olduğunu yurt dışına giden erkekler ordaki kadınları tanıyınca anlıyorlar.

  3. senaycım,yagmuryurek,zulaltan,shane cok cok tesekkur ederımmm guzel yorumlarınız ıcın…kokoşlugumu netbook cantasınada yeterınce yansıtabılmişim demek ne mutlu ban…kızlar bılgısayarım tamırde fazla gıremıyorum nete..bırde nısan telasımız basladı ne yerdeyım ne gökte:)))

  4. Çantanın son hâli çok şaşırtıcı ve güzel. Farklı olmayı sevdiğiniz yaptığınız çalışmalardan belli oluyor. Ben bu sitede yeniyim ama yakından takip ediyorum. Sağlıkla kalın.