Perşembe, Ekim 27, 2016
NEW NEW NEVRESİMLER-1-

NEW NEW NEVRESİMLER-1-

12

Çift kişilik bir nevresim takımıyla seriye devammm…Aslında ilk yüklediğim gönderim buydu.Onun için bir:)) Ama yalnızca resim yükleyip bişey yazmadan gönder butonuna basınca doğal olarak geri geldi.Sizde birinciyi ikinciden sonra görmek durumunda kaldınız:)) Neyse efendim lafı pek uzattım bu defa da.Nevresim takımı sipariş çalıştığım işlerden yine.Kapak kısmına ve yastık kenarlarına siyah payetli bant geçirdim.düz ve desenli kumaşları birlikte kullanarak şık bir kombinasyon oluşturdum.

12 YORUMLAR

  1. en sevdiğim desenmiş bu…bir gün Allah bana yeni bir çift göz verirse ben de dikişe başlayıp, bütün nevresimlerimi böyle kendim yapıcam :)))bu çok şık olmuş ablam :)

  2. güzel yorumlar için teşekkür ediyorum arkadaşlar.Favoricim kumaşları blog sayfamda tanıtımını yaptığım bir manifaturacı var oradan alıyorum canım.Bakabilirsin.5-5,5 civarı metre fiyatı.

  3. evet abla gördüm mabifaturacıyı bilgilendirme için tşk ederin. Bende dikmek istiyorum ama ne bi mefruşat kursuna gitme şansım var ne yanımda bi bilen. Ben napcam şimdi:(((

  4. abla evim merkeze epey uzak yakınımda biyer olsa belki olabilir ama otobüs dolmuş işi izini engelliyor eşim fazlasıyla kıskançtırda :))