Perşembe, Ekim 27, 2016
Neydim demeyin ne olacağım deyin :)

Neydim demeyin ne olacağım deyin :)

12

İşte geldim burdayım ben işte ustayım :) Böyle bir reklam vardı değil mi? E o zaman sözü fazla uzatmadan klasik embir oyunumuza başlayalım. Arkadaşlar bir gömlekten neler yapabiliriz? Birçok alternatifi sayabileceğinizi biliyorum. Bakalım bu arkadaş ne yapmış? Evet tahminleri alayım :) Evet burada gömleği kesip dikmişler ve yastık yapmışlar. Gömleğin ceplerinin çok işe yarar olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz kumandanızı koyun ya da salonda uzanınca kulağınıza batan küpenizi, sıkan yüzüğünüzü de bu ceplere koyabilirsiniz. Burada

12 YORUMLAR

  1. bende çantadır diye düşünmüştüm ama güzel bir fikir doğrusuevde kaç tane eski gömlek var diye hesaba giriştim şimdiden :)makinam varda dikiş yapacakmışım gibi :))

  2. Şuan yerimden kalktım, dolabımı açtım ve gömleklerime baktım :) birşey yapmaya kıyamadığım ve giymediğim gömleklerim varmış ohh onları vermemişim :)

  3. :) embircim inan henüz birşey olmadılar bir tanesine kıyamayıp işledim değiştirdim geri döndürdüm kullanıyorum :) ama yapacağım bundan kesin.. hem küçük dikiş makinamda var artık embir :)