Cumartesi, Ekim 22, 2016
Organze gül ile iğne oyası yazma

Organze gül ile iğne oyası yazma

10

iğne oyası yazma

Bu iğne oyası kenarlı yazmalar organze güller ile de süslü, işte buradalar.

10 YORUMLAR

  1. eline sağlık şekerimharikasınnannem görmesin bunlarıkesin bizde yaptıralım der:))yada şekerim sen bana bi tane yapsanabedeli mukabilnasıl olurvalla annem çok beyenir bunları bayılır oyalı yazmalarayaptırıp saklayanlardan da değildirher kıyafetine uygun bir yazma takaruygun bişe olmadı mı sıkılır :)kokoş kadın işte..

  2. tabiiki yaparım celebi 74 sen yeter ki renk iste geçen kırmızı gönderdim istanbula çok mutluyum ilk satışımı yaptım harika bir duyguydu:)))

  3. Bende çok beğeniyorum bunları ama kim kullanacak.Annem yaşlı ,böyle güllü müllü süslü örtüler kullanmazki.Ellerine sağlık canım.Hayırlı bol ,bereketli satışlar diliyorum sana.

  4. amininn ben görmeyeli yorumlar çoğalmış pek sevindimöncelikle celebi 74 senin işi oldu bil:)satış bolluğu dilekleriniz için teşekkür ederim gönüldenele:))fikir için very very nice bizimgibiler değerlendireceğim bunu:)))

  5. ooofff offf…bu yazmalardan ne çok koymuştu annem çeyizime…kıymetini bilemedim,ütü bezi diye kullandım aşkolsun bana :(((bu örnekler çok güzel can…

  6. bütün örnekler size feda olsun desmin evet sizinkini de görmüştüm bende sizden esinlendim zaten fotoları vardı ama eklememiştim sebeb oldunuz yani saolun:)))saol figen abla evet biraz yazık olmuş ama canınız saolsun artık:(