Pazartesi, Ekim 24, 2016
Örgü bebek battaniyesi

Örgü bebek battaniyesi

13
Bebek battaniyesi
Bebek battaniyesi

Kucuk kucuk karelerden olusan buyuk bir dikdörtgen bebek battaniye..

13 YORUMLAR

  1. Çok güzel olmuş, elinize sağlık, ben de örüyorum, bu seneye kız büyümeden bitirebilirsem koyucam inşallah resimlerini.. :))

  2. Bende burada bu battaniyelerden görmüştüm ve renkleri çok hoşuma gitmişti. Aynı renklerde örmeye başladım ama ne zaman biter bilemeyeceğim. Gerçekten çok basit kolayca yapılıyor. Üstelik yarım kalmış farklı renklerdeki yünler değerleniyor.

  3. moonless,e hadi bitir artık gorelim:))1gece,cok haklısın rengarenk artan ipler değerlendirilebilir,koltuk ustune de dekoratif amaclı konulabilir:9

  4. bunun zemini kırmızı olanından yatak örtüsü örüyorum, sıkılmazsam 1 yıla kadar bitiririm.

    al bendende o kadar benim ki 2 yıldır duruyo her sene bi kaçtane yapıyorum ama bu gidişle 2-3 yılda anca bitecek.

  5. Annemle kareleri bölüştük, biraraya gelince değiş-tokuş yapıyoruz. O beni geçti tabii ama yaz akşamları da örgü örülmüyor ki, çaydı kahveydi gece bitiyor, bahçede ışık az. ııh 2 seneyi de bulur bu gidişle.

  6. bende yapıcam hanım dilendi bey beğendi modeliyle yatak örtüsü. ama ne zaman başlarım, ne marka ip alırım hiç bir fikrim yok. benim yaptığım motifler 5 sırada yapsam avuç içi kadar oluyor. sanırım kalın bir ip almam lazım.başlarsam haber veririm. bitirdiğimde sanırım hiç bekletmeden buraya iletirim. :D:D:D yani yaklaşık 3 yıl sonra :D:D:D