32 yorum gelmiş

  1. çok güzel olmuş harika ötesi bu kolyelerin tarifini vermiştin ve bende başladım ama daha bi arpa boyu yol gitmiş değilim henüz :) henüz 5 cm civarında ve örmek içimden gelmiyoooo sen ne kadar sabırlısın upuuuuuzuuuun örmüşsün :) maşallah diyimde nazar değmesin :)

  2. Ooooo… Bilekliğini görünce anlamıştım güzel birşey geleceğini de böylesini hayal edememiştim. O kolyedeki siyah ayrıntı harika harika harika. Bayıldım. Arkadaşın da doğum gününü boşuna bekletmemiş oldu , bunun için de bekletilir yani :)

  3. ayyy nekadar güzel olmuş .kıskanmadım desem yalan olur:)renk uyumları ayrı güzel tasarımı ayrı güzel .özellikle kolyenin başına bişey gelirse şaşırma canım :) nazar değer bu takılara benden söylemesi:)öpüyorum çok.Z.

  4. yagmuryurek aynı durum benim içinde geçerliydi şubatta doğum günüydü düşün artık ne kadar zamanda ördüm:))gerçi hevesle epey örmüştüm ama ancak bitirdim:)

  5. nekadar da yaratıcısınız saçma sapan paylaşımlarla gözümüzü yoruyorlar sizin gibi kayda değer tasarımcılar yer almalı nasıl yapımı

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

öğrenmeye ve eğlenmeye meraklı:)