Salı, Ekim 25, 2016

Örgü kolye

32

takı tasarım
İşte sonunda takım tamamlandı.

takı tasarım

takı tasarım

32 YORUMLAR

  1. çok güzel olmuş harika ötesi bu kolyelerin tarifini vermiştin ve bende başladım ama daha bi arpa boyu yol gitmiş değilim henüz :) henüz 5 cm civarında ve örmek içimden gelmiyoooo sen ne kadar sabırlısın upuuuuuzuuuun örmüşsün :) maşallah diyimde nazar değmesin :)

  2. Ooooo… Bilekliğini görünce anlamıştım güzel birşey geleceğini de böylesini hayal edememiştim. O kolyedeki siyah ayrıntı harika harika harika. Bayıldım. Arkadaşın da doğum gününü boşuna bekletmemiş oldu , bunun için de bekletilir yani :)

  3. ayyy nekadar güzel olmuş .kıskanmadım desem yalan olur:)renk uyumları ayrı güzel tasarımı ayrı güzel .özellikle kolyenin başına bişey gelirse şaşırma canım :) nazar değer bu takılara benden söylemesi:)öpüyorum çok.Z.

  4. yagmuryurek aynı durum benim içinde geçerliydi şubatta doğum günüydü düşün artık ne kadar zamanda ördüm:))gerçi hevesle epey örmüştüm ama ancak bitirdim:)

  5. nekadar da yaratıcısınız saçma sapan paylaşımlarla gözümüzü yoruyorlar sizin gibi kayda değer tasarımcılar yer almalı nasıl yapımı