Salı, Mayıs 23, 2017

örgü öğreniyorum :))

20

Her şeye rağmen, yinede boş durmadım ve işte düz örgü ve haroşa sanırım :))

öğrendim şişleri çok düzgün tutamıyorum ama yaptım valla :)) pardon birde lastik öğrendim :)) sıcak su torbalarına kazak ördüm çok şeker oldular şapkayı geçen senede örmüştüm. Kolaymış yapması.

20 YORUMLAR

  1. sıcak su torbalarının giysileri de berelerde harika olmuşlar aslım, hiç de iddia ettiğin gibi acemi işi gibi durmuyorlar, ellerine sağlık.

  2. aslıcımmmm cnm arkadaşım dügmeler filan yapmışın çok güzel olmuş cnm heryere ponpon kondurmuş benim aşkım ya yeşil bere çok güzelllllllllllllllllllllllllll

  3. pembeler çok muntazam olmuş bence olmuş bu iş.. zatn örgünün kriz merkezi bu ikisi haraşo ve dürtme:))) dürtme derler bizim buralarda düz örgüye:)) gerisi bunları bilmekle gelr.. ama nasıl da keyifli deil mi aslıcım.. ben de eldivenler örüyorum bakalım kime gidecek hediye olarak orası sır ;)

  4. aymem tskler:) evet dedigin gibiymiş, çok keyifliymiş örmek:) çok eglendim:) gerçi şiş tutmak çok zormuş ama hala komik bi şekilde tutuyorum:)

  5. aslım ellerine sağlık valla süpersin hiç boş durmuyorsun bide ben tembellik etmeyi bıraksamda bişeyler yapsam çok gzel olacakta neyse:)) yeşil bere ve siyah pembe sıcak su torbasına bayıldım hepsi güzeller ellerine sağlık