Perşembe, Ekim 27, 2016

Origami kutular

11

Origami kutular
Origami kutular hazırlıyorum. Kutuları yine kendi katladığım çiçekler ve ‘kağıt telkâri’ (quilling) ile süslüyorum. Yakında Etsy’de bir köşesi olacak olan Kağıtlık‘a bekleriz.

Origami kutular

11 YORUMLAR

  1. tugbacanyurt, çok teşekkürler. Kutuları ve üzerlerindeki çiçekleri kağıttan yapıyorum. Sarı kutuyu origami kağıdıyla yaptım ama normalde çok daha rahat bulunan renkli elişi kağıtları kullanıyorum, veya dosya kağıdını suluboyayla boyuyorum. Alt resimdeki kutuyu fon kağıdından yaptım, daha kalın ve kaliteli bir kağıt, kitap-kırtasiye dükkanlarında bulabilirsiniz.

  2. tugbacanyurt, haklısınız. Pembe kutunun kağıdı normal fon kağıdından daha kaliteli ve A4 boyutunda satılıyor, ama yine o da fon kağıdı olarak geçiyor. Tekrar teşekkürler :)

    brnnyvz, beğendiğinize sevindim, teşekkür ederim :)

  3. quillingi son zamanlarda çok araştırır oldum inanılmaz güzel şeyler çıkıyor :) kutulara ve websitenize de ayrıca bayıldım :) pastel tonlarda olan herşeyi çok seviyorum :) ellerinize sağlık :)

  4. kirmizikralice, ben de quilling’e hayranım. epey zor bir uğraşa benziyor, özellikle her bir motifi aynı şekilde tekrar tekrar tutturabilmek.. kutuları ve mütevazi blogumu beğendiğinize çok sevindim, teşekkür ederim:)