Çarşamba, Ekim 26, 2016
Paçavralardan yapılana bakın

Paçavralardan yapılana bakın

41

Paçavralar şeffaf bir bir yapışkanla araları doldurularak istenilen şekilde rulo yapılıyor ve sonuç inanılmaz güzel,

Link

41 YORUMLAR

 1. nalanacım eski kazaklar,penye parçaları,ipler,kumaş artıkları ıvır zıvır ne varsa sarıp aralarını şeffaf bir yapıştıcıyla doldurup istediği formu verip kesitler oluşturuyor

 2. harika birşey yahu, nasıl akıl ediyorlar bunları aklım almıyor:))) ama bu herhalde yıkanmaz değil mi, ne olarak kullanırız bunu acaba…

 3. fimonun kumaşlı versiyonumu bu:)))ilk aklıma gelen fimo hamuruydu.böyle şekil veriliyor ya:))ama buda kumaşları değerlendirmek için çok iyi bir yöntem.

 4. Çok değişik bir teknik geliştirmiş ama…Ne ile kestiğini açıklamıyor, ama sıvı yapışkan döküp kuruduğunda bayağı sert birşey oluyormuş. Herhalde oldukça keskin bıçak benzeri birşey kullanıyor:)

 5. alya nurten torum diyor ki;okuma ören önce rus sitesi geze geze unuttun türkçeyi

  bak ğ yide yutmuşsun işte,özrü kabahatinden büyük seni:))))))))

 6. napcan neye lazım ki ğ,çok tuhaf alışkanlıkların var bi anlasam anlayabilsem seni,yok o değil bana da bulaştıracaksın diye korkuyorum:)))hay allahım ya evinde dilenci besleyen bi arkadaşım var benim,ne kadar olağan dimi:))ğ yi ne yapcak acaba:P

 7. Kızlar süper bir şey ben siteye girdim tercüme ettim ama nasıl kesildiği veyta neyle kesildiği hakkında bir bilgi yok üzgünüm :( Ama benim kendi fikrim belki bu zedelenmesin yada dağılmasın diye elektirikli bir testere ile kesilir diye düşündüm sizce ??

 8. olabilir parescim,hepimizin evinde elektirikli testere var nasılsa dermişim:))banada o yapıştırdığı saydam malzeme sayesinde dağılmadan kesiliyor gibi geldi aslında:)

 9. Evet mutlaka o da özel bir yapıştırıcı baksanıza hiç atıklarda tüylenme filan yok önce kıl testere kesermi diye düşündüm ama sonra sürtünmeden dolayı bu kadar düzgün olmaz dedim :)