Pazen nazarlık duvar süsü

-

kece-ve-pazen-kumastan-nazarlık-duvar-susleri
Merhabalar herkese. Nazarlıklarımdan biriyle daha huzurlarınızdayım. Hepsini çok ama çok seviyorum nazarlık modellerimin ama bu pazenliler bir başka sanki. Eminönü’nden, gittiğim semtlerdeki kumaşçılardan mutlaka pazen kumaş soruyorum artık :) Elimde tam 7 ayrı desende pazen kumaş var ve ben çook heyecanlıyım bu kumaşlarla yapacağım yeni nazarlıklar için.

Zamanla yeni yeni fikirler geliyor aklıma, misal bu sefer kullandığım tülbent oyaları gibi :) Ayrı bir zenginlik kattı nazarlıklarıma bu oyalar. Boncukların arasında çok da zarif duruyorlar. Aslında ne kadar çok renk, boncuk, keçe parçası, oya, nazar boncuğu o kadar zenginlik :)
Beni coşturan işlerden biri bu nazarlıklarım. Yaptığım nazarlık modellerinden bazılarını toplu halde de görmenizi istedim. Belki birilerine ilham verebilirim ;)
Sevgiler…

kece-ve-pazen-kumastan-nazarlık-duvar-susleri-3

kece-ve-pazen-kumastan-nazarlık-duvar-susleri-4
Bloğum

Youtube Hesabım

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...

Bir Cevap Yazın