Peluş Kaplı Kitaplar

-
Peluş kitaplarımm
Peluş kitaplarımm

Kotla kitap kaplamadan aklıma geldi, bende peluş kaplı kitaplarımı yayımlayayım dedim. Peluşu tüm kitaba göre tek parça kesiyoruz, yapıştırıyoruz. Yapıştırırken ayraç da yapıyoruz kurdeleden, sonra kafamıza göre süslüyoruz. Bunlar benim ders kitaplarım, yanlış anlaşılmasın, üniversite öğrencisiyim :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

11 yorum gelmiş

  1. Seybe

    cok cici gorunuyolar bende ders kitaplarimi hemen kaplamaliyim belki ders calismam icin sebep olur;) fakat cantaya girip cikarken yipranmaz mi bunlar? ben cok sıkıs tıkıs tasiyorumda kitaplarimi:(

  2. Camtasarım, evet heveslendiriyor biraz gerçekten :)Seybe, yıpranabilirler, ben hiç çantaya koymadım bunları, en kötü bagaja koydum. Bence sen kotla deneyebilirsin, daha dayanıklı olur.

  3. Fraise[pilli_silinen_hesap]

    Çantada yıpranmıyorlar fazla ;) Fakat toz tutma gibi bir güzellikleri var kendilerinin. Malum okulda sıralar falan. Ama çok güzel duruyor :)

  4. Aslında Fraise, ben toz tutma güzelliklerinden çok çekmedim ama üstüne başına tüy bırakması pek hoş olmuyor :S Hoş, ben çok seviyorum, bence değer ama, olmasada iyi olurdu :)

Bir Cevap Yazın