Cumartesi, Ekim 22, 2016
Pembe kelebeğim

Pembe kelebeğim

12

polar oyuncak
Bu kelebeğimi, bir sabah kalktım ve kızımın bütün müdahalelerine rağmen bitirmeyi başardım :)  Yanındaki minik arkadaşlar da fotoğrafta eşlik etti kelebeğimize :)

12 YORUMLAR

  1. teşekkür ederim didem hanım, beğenmenize sevindim. kelebeğin şeklini yabancı bir sitede görmüştüm, kendimce kalıbını çıkardım ve yaptım :)

  2. Yesinler bunun kanatlarınııııı :) O kanatlarla şişko bedenini havalandırabiliyor mu bu kelebek :) Zaten şaşı önünüde göremez :) Şaşı şeylere neden bayılıyorum ben yaaaaa, bir anormallik mi var bende nedir :) Çok güzel Münürecim :)

  3. Şenaycım şaşı olmasa belki bu kadar sevimli görünmeyecek :) biz uçurmayı denedik ama olmadı, tombiş bir kelebek işte :) teşekkür ederim canım ;)

  4. çok güzel olmuş ellerinize sağlık :)yanındaki arkadaşları da çok sevdim ne güzel eşekler onlar öyle neden yapılmış merak ettim o diğer arkadaşları :)

  5. teşekkürler zulaltan :) eşekler plastikten, ince hafif tüylü bir kumaşla kaplanmış :) bir oyuncakçıya kızımıza oyuncak bakmaya girmiştik, kendimize eşekleri alıp çıktık :)