Perde mi bu? Yok yok, dantel elbise!

-

dantel elbise
Merhaba 10marifetçiler! Aylar öncesinden ahkam kesip durmuştum dantel elbise dikmek çok kolay diye birçok yazımda. Ama bir türlü fırsatını bulup da kendime dikememiştim. Sonunda 2 gün önce oturdum ve hemen yarım saatte bitirilebilir bir proje yaptım. Projenin detayları KendinDik.Com’da. Ayrıca dantel (yani aslında tül) dikişinin keşfettiğim kadarıyla ipuçlarını da okumak isterseniz, sizi şuraya alalım:  www.kendindik.com

dantel elbise

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
kendindik

irem ne yapar? keyifle yaşar... gün gelir muhteşem tasarım kıyafetleri mevcut kazancıyla almasının aya gitmesi kadar olası olmasına çok bozulur ve 'artık istediğim kıyafetleri kendim dikmeliyim' der. sorun şudur ki, daha önce hiç dikiş dikmemiştir. içinin sesini dinler... ve bir de youtube'u. başlar dikmeye... o günden beri bulduğu her fırsatta dikiş dikmektedir :)

7 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    dantel olurda güzel olmaz mı çok güzel omuş :) altında kullandığınız açık renk kumaşla da uyumlu olmuş ellerinize sağlık :)

  2. kendindik

    teşekkür ederim. valla iş beceride değildi bu projede pek.. çok kolay bir model herkes dikebilir rahatlıkla. sizlerin dikiş maceralarını da beklerim… yorumları siteye de beklerim ;)

Bir Cevap Yazın