Pazartesi, Ekim 24, 2016
Etekten Elbiseye…

Etekten Elbiseye…

20

çocuk elbisesi
Kuzumun üstünde elbise olarak gördüğünüz şey, ben onu sağdan soldan dikmeden ve kuzuma düğün için kıyafet yapmadan önce bir etekti. Alıp bir kere bile giymediğim, yıllarca giyerim diye sakladığım eteğimi kuzumun bedenine göre sağdan soldan daralttım ve darlatma kısmından artan parçalarla da elbise askılarını yaptım. Sonra da havalı dursun diye tüllerden bir astar yaptım ve tiril tiril tütü gibi bir şey oldu :) Kuzum bu elbisenin içinde düğünde danslarını yaparken çok mutluydu, döktürdü o gece :)

çocuk elbisesi

20 YORUMLAR

 1. mest oldum kuzuna :) ellerin dert görmesin bak bu daha çok benzemiş gelinliğe :) böyle bi elbisem olsa bende oturmaz hep oynardım :) yüzünden gülümseme gitmesin tatlı prenses :)

 2. şenay burada görünmediğin vakitlerde karınca gibi çalışmıssın ellerin dert görmesin küçük prensese çok yakışmış çok güzel bir elbise olmuş :) allah nazardan korusun bu dünya güzelini :)

 3. Sağol zulaltancım :) Senin de dediğin gibi sadece meyve bahçelerinde dolanmamışım dimi :) Herşeyden ilham alıyorum dolaşırken onun için gezip tozuyorum yoksa gezmem yani :) Sırf ilham gelsin diye dışarı atıyorum kendimi :)

 4. Meralice :)
  evimdeki mutluluklar :)
  Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Önceden de dediğim gibi elbise sunumunu kızımın üzerinde yapmasm iyi olur elbise gölgede kalmış yine yorumlarda :) Öyle mutlu oluyorum ki güzel yorumlarınıza hepinize teşekkür ederim gönülden :)

 5. minik bir kir gelini :) herseyiyle harika gorunuyor :) buyuyunce resimlerine baktikca annesiyle gurur duyup tekrar tekrar mutlu olacak :) ellerine saglik :)

 6. maşallah size ağzım bi karış açık kaldı bu nasıl bir profesyonelliktir yahu çok güzel dikmişiniz kızınızda maşallah çok tatlı :)

 7. iştee yaaa senay buu iştee ben boşuna mı dıyorummm senden hepp şahanee seylerr cıkıyor dıyee:))) kuzucunada masallahhh cokkk güzel olmuşşş cok yakışmışşşş gule gule gıysınn………..

 8. Serpilcim çok çok teşekkür ederim iltifatların için :) Valla havalara uçuruyorsun beni yorumlarınla yapma :)
  mrsWurm çok teşekkür ederim güzel yorumun için :)