PERTEV YALISI

-
PERTEV YALISI
PERTEV YALISI

Sonunda bende ilk 3 boyutlu yalımı bitirdim.Boğazda papazın yalısı da diye bilinen Pertev yalısının minyatürü oldu.Rölyef severler bloğumda İsmek sergisinden rölyef tablolar var.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

22 yorum gelmiş

 1. nazesen

  Tamam canım.Şimdi gelmiş.Zor gerçekten amam sonuç güzel oluyor ve iş iç mekana dönünce dahada zevkli hale geliyor.

 2. sesiber

  Nazesen fotoğraf o kadar küçük ki 3 boyutlu olduğu hiç belli olmuyor. Daha detaylı çekip yollayabilsen ne güzel olur.

 3. fiamma1

  Çok güzel Sevgili Nazesenciğim, bence butun Istanbul yalılarını yap, ne hoş olur, hepsi birbirinden güzeller:)) Bir de ışıklandırsan bunları minik bir ampulle gece, ay ne hoş durur.Cok sey istiyorum ama hayal etmek güzel…Hayal etmesi benden yapması senden:) Çok zor olmasa gerek değil mi ışıklandırmak benim ilk aklıma minik bir fener geldi mesela arkadan bir delikle monte:)))

 4. basaksu

  çok güzel olmuş,elinize sağlık.ben debayılıyorum rölyefe.seneye inşallah ben de kursuna gitmeyi düşünüyorum.

 5. nazesen

  Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar bugün akşama kadar hastahanedeydim yarın söz daha büyük bir resim koyacağım.Işıklandırma epeydir aklımda Fiammacım Öğretmenlede konuşacağım.Bir safranbolu evi duvar lambası yapmayı planlıyorum

 6. fiamma1

  Bunu da ışıklandır ama küçük bir fener (düğme pilli) ile arkadan minik bir delikle düğmeli basıp yakarsın istediğin zaman, bende o safranbolu evlerinden var yazlıkta çok hos oluyor yanınca ama elektrikli:)))Ay bir de safranbolu evi iç mekan çalışsana ne hoş olur.sedirler, tavan,perdeler bir de felluzlar şöyle yanınca odayı aydınlatan.. Offf yine hayal kuruyorum ama napimmmm, istiyorum:) yani görmek istiyorum:)

 7. nazesen

  Yok embircim yan dairede bir komşumuz felç geçirdi 30 yıllık komşu hastahaneye onu beklemeye gittim.Kızları 19 gündür uykusuz günlük işleride vardı.Destek olmak istedim.

 8. gelincigin dunyasi

  bende arkadaşlara katılıyorum güzel görünüyor fakat 3 boyutlu olduğu belli değil ellerinize sağlık uğraş ve sabır isteyen bir iş sanırım kolaylıklar diliyorum

 9. fiamma1

  Ayy ayyyy ayyyy:)) cok hoş yakından, camdan birileri mi bakıyor? yine de bu tür çalışmaları çerçeve gösteriyor. bir de çerçeve olsa ne hoş olur kimbilir:)

Bir Cevap Yazın