Cumartesi, Ekim 22, 2016
Plaj pantalonun kendin yap

Plaj pantalonun kendin yap

11
plaj pantalonun kendin yap
plaj pantalonu

İncecik bir kumaş, biraz kurdele ve biraz boncukla plajda pırıl pırıl parlayabilirsiniz. Yapım aşamalarını okuyunca ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız. Yapacak olursanız kolay gelsin ve iyi tatiller şimdiden.

11 YORUMLAR

  1. teşekkürler annenotları,karabidikim; Umarım cesaret edersen başarılı olursun, korkma derim, ucuz kumaşlarla dene sonra kendine güzelini de yaparsın. Bn öyle yapıyorum; deniyorum,olmadığı da oluyor ama olsun, önemli olan yol almamı sağlıyor.

  2. umarım başlarım :D bebek yapmayı dusundugumde baslıcam dıkıse su an cesaretimde yok vaktımde yok makınamda yok o zaman evde oturcamya o bakımdan o zaman sık sık basını arıtıcam sanırım :D

  3. Karabıdıkım; Moralini bozmak gibi olmasın ama Lili 1,5 yaşını geçince açabildim makinamı ki onun yanında yine açmıyorum çünkü parmağını nereye sokacağı belli olmuyor. Yani dikişe başlamak için çocuk yapma kararını beklemek yanlışmış ben de bu hataya düştüm. Başımı ağrıtmaya gelince internette ne kadar yardım edilebiliyosa ederim.

  4. Karabidikim; Ben de düşünmemiştim ama başıma gelince biraz kıdemli anne ve tecrübeli bir arkadaşın olarak bilinçlendirmek istedim. dinlesen iyi olur;) Şu an en boş olduğun zaman inan bana. Daha birçok sebep olacak o zaman dikmemen için onları da yazmayacağım sadece yaşamaman için duğa ederim, kötü değil ama sıkıcı şeyler işte. Sen bir an önce sarıl dikişe, o zamanlar gelince benim gibi örgü örersin sessiz sessiz. O da çok zevkli dir inan bana. Hayalgücünü de katınca her şey daha güzel oluyor.

  5. yok yok dinledim zaten lafını dün eşimle konuştum makina istiyorum diye bakalım bakıcaz bir ara ama benim evde nereye koyucağım konusunda sıkıntım var fiyatlarınıda bilmiyorum sanırım araştırmam gerek bir müddet. haklısın her konuda ve tabi bişey daha var benım de lilibebek gibi bir bebeğim olursa ben zaten onu sevmekten iş miş yapamamki.örgü örüyorum.el işi bişeyler daha yapıyorum.şu an esraylahobiden örnek aldığım bebek şekeri yapıyorum.1tane eylulde 1 tane ekimde yegen geliyorda bana onlar için :D

  6. Tamam almayı düşünüyorsan, yer işine üzülme, hallolur (gerçi benimki hala hallolmadı:) Öyle ortada duruyor bir de dikerken mutfakta dikiyorum masam bile yok. Fiyatları için ben de araştırdım ve en ucuzun bir üstündekini almıştım makina olarak sessiz diye yazıyordu çünkü. Ama öyle bişey yok abicim, seslilerden daha çok ses yapıyo. Sakın öyle sessiz alıyorum diye bol para saçma, gerek yok. Zigzag yapan makina ise al gitsin, öyle çok piko yapmasına da gerek yok. Ben sadece bir kez kullandım o özelliği kızımın eteğine. O da denemek için, yapabilir miyim acaba diye, oluyor ama süslemek için kurdele dikmek piokyu dikmekten daha çabuk ve pratik oluyor diye onu tercih eder oldum.Son olarak dersen ki maddi sıkıntı yok ben merağımı almak istiyorum iyisi olsun. Olsun o zaman diyorum. Önemli olan 3 günlük dünyada mutluluk. Sen mutlu olacaksan kendi kendine motif dikenleri bile var bu makinaların feda olsun sana onlar:) Bülent bacım gibi:)