Perşembe, Nisan 27, 2017

32 YORUMLAR

 1. Teşekkür ederim yamalı bohça,onlarca para verip almaktansa elimden geliyorsa eğer yapmak ta kullanmak ta daha keyifli oluyor.Biz kadınlar istedikten sonra yapamayacağımız hiç bir şey yok bence,değil mi?…

 2. günesedogru,Daliya teşekkür ederim:)Daliya evet mor ayna da benimdi, kızlarımın odası mor ağırlıklı olduğu için mor,lila ve krem tonlarında birşeyler yapmaya çalışıyorum hep.

 3. Noblesse bence de hazırlardan daha güzel oldu,ya da kendim yaptım diyemi bana öyle geliyor bilmem,yorumun için de teşekkürler.Dimi ama yamalibohça,kaçmaz bizden hiçbirşey:)Embir teşekkür ederim canım, evet kızım daha küçükken pembe hastasıydı, azcık büyüdümü ne artık daha zevkli ve dediğin gibi mor ve lila hastası.

 4. ne kadar güzel bir minder kızım olsa kesin yapardım.bu arada gözümden kaçmış kızınızın mor aynasını da gördüm,o da süper olmuş.kızınız pek şanslı çok şık bir odası,böyle zevkli bir annesi var.

 5. Hayıır..Pembe pembe pembe…Ben 30uma geldim hala pembe diyorum:)Mor asil bir renktir ama daha mistik, hüzünlüdür.Odası mor,hayatı toz pembe olsun.

 6. basaksu güzel yorumun ve güzel düşünelerin için çok çok teşekkür ederim canım sağol.Böyle minderleri sadece çocuk odası için düşünmeyin bence, başka bir arkadaşımın oturma odasında vardı o hazır almıştı,krem ve turuncu renklerinde, çok ta güzel duruyor odaya ayrı bir renk ve güzellik katıyor.tuffe orası öyle ben de 40’ıma:( yaklaştım ama ben de çok severim pembeyi,güzel dileğin için de ayrıca teşekkürler,Allah tüm çocuklarımıza güzel yazılar yazsın inşallah,onlar herşeyin en iyilerine, en güzellerine layıklar.

 7. esinsel,krizantem,yenihayat54 çok teşekkür ederim::))valla ben bu gazla daha neler yaparım bilmiyorum arkadaşlar…

 8. süper olmuş süperr….ne güzel renk, hem istediğin şekil hem istediğin renk hemde ekomomik…biraz dikiş bilen birinin bunlaeı satın alması manasız olurdu zaten…ellerinize sağlık…

 9. özgecim çok teşekkür ederim,gerçekten de odamıza güzel uyum sağladı,bi tanceik annecim zamanında yıllarca dikti, terziliği süperdir,ben de birazcık kapmışım heralde,bunu da zaten anneciğimle birlikte yapmıştık,kulakları çınlasın,ya ben annemi özlediiimmm…

 10. tufffeeeeeeeeeeeeeeeeeebeni bırakıp nereye gidiyorsun….bende geliyorum……aheng kızların dört oldu…. :))))))))))))))))))))))mor mindere ben otururum tuffeeee senin için de pembesini yaparızz….. :))))

 11. Tuanaderin çok teşekkür eerim..fene canım çok teşekkür ederim:)Selmatozan beğenmenize sevindim,teşekkür ederim…dolunay82 çok teşekkür ederim…celebim gel canım sana da yer var bitanem,bi tane de açık lila minderim var,senin gibi cıvıl cıvıl bir kızım oldu ne güzel….:)))

 12. Ayyyy ya ne tatlısınız,şu sıralar fazla giremiyorum nete,çok mutlu oldum sayenizde,SevgiliFigenabla,acemihobicim,fiamma1’cim,mehtapcım,gülseyhancım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve öpüyorum.