Cumartesi, Ekim 22, 2016

PRES TUVAL UZERINE

14

Bunlar da, pres tuval uzerine,10 parmak ile tamamen dogaclama calismalarim arkadaslar.Neler mi kullandim ? Kumlu boya,relief paste,catlama icin pane crackle(sur catlasin),akriligin normali,naturali,ucuncu resimde pecete de var,vazgecemedigim parmak yaldizlar ve tabii ki vernik.

14 YORUMLAR

  1. canim benim,çok teşekkür ederim.sizin aile boyu,yaratıcılık dolu işlerinizin yanında lafı bile olmaz.senin bir yazına, nazar boncuğu eklemek istedim,ama o bölüm servis dışı göründüğnden olmadı.

  2. ellerine saglik esinsellll… cok hos olmuslar… benim de evde iki tuval var arkadasim biseyler yapayim diye almisti bunlari görünce aklima geldi… parmakla cok da stres aliyordur oh bir tasla iki kus… cok da güzel hediye olur bunlar ya… yilbasi da yakin hem :)

  3. Harika olmuş renklerde çok hoş, ben fırça arkasıyla yuvarlaklar çizerek şekil vermiştim, sen nasıl yaptın, özelikle birinciye nasıl şekil verdin merakımı celbetti:)

  4. tualin tamamını, beyaz kumlu boya ile boyadıktan ve boya kuruduktan sonra,kenarlarında biraz boşluk bırakarak ortadaki kısmın üzerine sür çatlasın da denilen, pane crackle sürdüm ve senin yaptığın gibi fırça sapı ile, bariz görünen şekilleri vererek kurumaya bıraktım.diğer ince görünümlü şekiller sür çatlasının marifeti kriizantemcim.

  5. daha iyi ya,kriizantem.bir damlacık şeyler, dünya para.zaten baktım malzeme çok pahalı,bende keyif için yapıyorum,bıraktım açıkcası. çok oldu ben bunları yapalı,bilseydim sadece çatlatma mediumunu alır,gerisini senin yönteminle yapardım.elimde tuallerim var artık çalışabilirim :)) çok teşekkürler sana canım.

  6. çok teşekkür ederim gunesedogru, sevindim beğenmenize :)pres tuvalin tam olarak yapılışını bilmiyorum.ancak tuval bezinin çerveye değilde,sanırım kontraplak gibi sert bir malzemeye preslenmesi yada sıkıca gerilmesi ile elde ediliyor.