Perşembe, Nisan 27, 2017
Puantiyeli mutfak önlüğü

Puantiyeli mutfak önlüğü

16

Puantiyeli mutfak önlüğü
Merhaba. Uzun zaman oldu bir şeyler dikip paylaşmayalı. Çok şükür işlerime dönmüş bulunuyorum :) Bu modeli çok uzun zamandır dikmeyi istiyordum. Orinalini etsy’de görmüştüm. Ben de kendime göre diktim. Sizinle de paylaşmak istedim.   bu önlüğün ve lila önlüğün blogumdaki diğer fotoları için beklerim. Sevgiler :)

Puantiyeli mutfak önlüğü

16 YORUMLAR

 1. Brezilya dizilerindeki güzel hizmetçilerin önlüğünü hatırlattı bu önlük bana :D ee bir arkası yarın yazmazsam ölürüm :D

  Maria ,zengin ,kendini beğenmiş, estetik yaptırmaktan şaşkın bir ifadeyle dolaşan cadı bir kadının yanında işe başlamıştır. kadının yakışıklı bir oğlu vardır.
  birgün maria evi temizlerken kapıdan eduvardo girer ve mariayı görür görmez vurulur
  eduvardo- allahım ne kadar güzel ,şık bir hanım, der mariaya
  maria da -aman allahım ne yakışıklı ve de ne zengin bir bey. üzerindeki takım elbiseyi geçen gün vitrinde görmüştüm, eşşek yüküyle para istiyorlardı der içinden.
  eduvardo ve maria samimiyeti artırmışken içeri kendini beğenmiş, zengin, süslü, bayat balıklar gibi bakışları olan eduvardonun cadı annesi girer.
  Eduvardo bu ne hal ,bir hizmetçi parçasıyla ne bu samimi durumlar, hiç yakışıyor mu bizim gibi asil bir aileye bu davranışların !!! diye bağırır
  Eduvardo da hizmetçi mi ? ben bu güzel hanımı misafir sandım hiç hizmetçiye benzemiyor yahu der
  çok şık giyinmiş bir hanım, şu puantiyeli elbisenin güzelliğine bakasana der
  buna çok sinirlenen annesi nasıl yani evin hizmetçisi benden daha şık mı görünüyor şimdi? der ve çok şaşırır
  şaşırmak için zorlanmaz, zira estetik yaptırmaktan yüzü sürekli şakın bir ifadeye sahiptir :)

  peki sonra ne oldu adı üstünde arkası yarın gelecek bölüm
  to be continued :D

 2. :) şaşkın bakışlı kadını iyice çatlatmak lazım o zaman :) oğluyla sevdiği kız arasına girmesine izin vermemek lazım :) dur ben biraz daha çalışayım :)

 3. aaaaaaa cok merak ettım bende sımdı bu pembe dızının devamını:)))botoks yaptıracaktım senın yuzunden vazgectım fılızcım.korkuttun benıı::))

 4. ayyy dizinin devamı için yeni bir önlük dikecektim daha dikmedim , ben de merak ediyorum bakalım nolacak :) senaristimiz filiz neler yazacak :)