Cumartesi, Ekim 29, 2016

puzzle panom

22

Goblen,etamin panolardan daha farklı bir çalışma yaptım.İşte bu da benim puzzle panom.Aldığım gün gece boyu uyumayıp tamamladım ve çerçeveletip salonuma astım :))

22 YORUMLAR

 1. puzzle yapmak çok zevkli.. Geçen sene 3 tane de ben yaptım beyaz leylaklı türk kızı, çiçek düzenleyen cariye ve kardeşim için bir kartal figürü.. özellikle beyaz leylaklı türk kızını yapmak çok zevkli oldu.. bu tabloyu çocukluğumdan hatırlıyorum babamın tarih mecmularının bir sayısının kapak resmiydi.. çok güzel..

 2. çok güzel, hiç yapmadım ama kolay olmadığını tahmin edebiliyorum, ellerinize sağlık.Sevgili Selma sizinkileri de merak ettim.

 3. ellerinize sağlık:) bende de büyük bir pano olacak tarlada laleler var daha başlayamadım cesaret edip sevgili akoninin dediği gibi önce bir yer ayarlamak gerekiyor kimse ellemesin diye:)) veya da bir gecede bitirmek ama beni aşar:))

 4. sevgili noblesse beyaz leylaklı kızım maalesef bir kazaya kurban gitti ama onu en kısa zamanda tekrar alıp yapacam bu günlerde bir gazete aynısını kuponla veriyor ama benim yaptığım ahşap puzzlee idi bu sanırım kartondan.. diğer ikisi de hediye gitti, bende birşey kalmadı vesselam..yer ayarlamak mutlaka gerekiyor, bizim ev müsait değil o yüzden yazın annemler yokken yapıyorum o zaman istediğim gibi yayılabiliyorum:)

 5. Hepinize çok teşekkürler:)Selma hanım sizinkileride görmek güzel olur.Geniş bir alan istediği doğru.ama uğraşmak çok eğlenceli.Zevkle bitirdim.bozulmadan hemen çerçevelettim.

 6. Bende hiç denemedim ama görüntü süper, denemek isterim, hatta bu panoyla kesin aklıma soktunuz, ufaklık biraz büyüyünce mutlaka yapıcam:)

 7. sevgili hobi sarayı eğer fotoğraflayabilirsem kartallı olanı paylaşabilirim ama diğerleri maalesef mümkün değil:(gerçekten çok zevkli, hani o tablonun puzzle’ını değil de kendisini yapmışsın gibi gurur duyuyorsun bir de, bu benim eserim diye:)))

 8. selmatozan diyor ki;sevgili hobi sarayı eğer fotoğraflayabilirsem kartallı olanı paylaşabilirim ama diğerleri maalesef mümkün değil:(gerçekten çok zevkli, hani o tablonun puzzle’ını değil de kendisini yapmışsın gibi gurur duyuyorsun bir de, bu benim eserim diye:)))

  sanırım bu o minik parçaları birleştirmede verdiğimiz emekten kaynaklanıyor.kartallı olanı bekleyeyim o zaman:)

 9. çok şık bir resim seçmişsiniz.emeğinize değmiş.biz bi ara oğlumla geyikli yapmıştık.berbat bişey çıkmıştı ortaya.zamanıma acımıştım.ama ,oğluma söylemedim tabii.sizinki muhteşem …..

 10. Eşimin isteği üzerine bizde 8 yıl önce eşimle birlikte tam tayin üzeri bir puzzle yapmaya kalktık şükür ki taşınana kadar bitirdik.Gerçekten sabır isteyen bir iş puzzle işi.Bir daha da asla eşimin aklına uymam zaten:)Çok şık canım.Emeğine sağlık