Perşembe, Ekim 27, 2016
Renkli ve otantik örtü

Renkli ve otantik örtü

5
hem tasarım
hem tasarım

Değişik bir örtü arkadaşlar. Renkli ve otantik.Ben hiç metre kumaş almam, döküntüler nerdeyse oraya gider kurcalarım. İşte bu örtü de o döküntülerden çıktı. Tafta ve organze tüllerle yaptığım bir örtü. Üzerlerine değişik modellerde boncuk işledim. Taftalar kare kare kendinden renkliydi. O karelere göre tüller bulup kesmeden üzerlerine diktim.

5 YORUMLAR

  1. Hem;sen az buz değil baya marifetliymişsin…tam da buna benzer bir örtü düşünüyordum koltuğum için…fikir oldu;hem teşekkürler hem de ellerine sağlık hem:))))

  2. saolasın nokturn tavsiye vereyim koltuk için kullanışlı olmaya bilir ama böyle tafta falan sen daha iyi bilirsin ama bu kaymayan cins olursa daha iyi olur sanada kolay geldin.dikince sende atrasın buraya

  3. Hem’ciğim yok kayar tabi ki tafta…Benim düşüncem de tek parça değil de;aynen senin yazdığın gibi ordan burdan bulduğum “bence”uyumlu kumaşları bir araya getirip örtü yapmak…Ama şekil şemal de uçuk bir şey kafamdaki;keza kumaşlar da öyle..Tabi her zaman kafadakiler gerçeklerle örtüşmüyor:)Hele benimkiler pek az uyuşuyor bu da benim el sanatları konusunda her alanda donanımlı olmayışımdan…Marifet konusunda değil de bilgi konusunda eksiğim çok…Ama buradan o kadar çok şey öğrendim ki…Sağolun..

  4. Bende buna benzer bir şeyler düşümüştüm, ama nafile el atamadım. Duyduğum bir şeyden fikir edinmiştim. Fakat kullanım alanına karar veremeyince kaldı. Komple çekilmiş bir fotoda atsaydın keşke. Daha çok yanarak ekrana yapışma şansım olurdu:)

  5. Merhaba, örtüyü çok beğendim elinize sağlık benimde evimde farklı yerlerden aldığım bekleyen ne yapılacağı belli olmayan kumaşlar vardı bende o kumaşları bu şekilde değerlendirmeye karar verdim. Tekrar teşekkürler :)