Cuma, Ekim 28, 2016
Rüya gibi tealight zımbırtısı :)

18 YORUMLAR

  1. senin yazdığın gibi çok cici.bir de yazılarını okuduğumda görüyorum. başlıkları çok güzel buluyorsun. hem bir kelimeyle tasvir ediyorsun hem de senin espirini yansıtıyor. gülümseyerek okuyor insan.sevgilerimle.

  2. allah iyiliğini versin, kümes teli değil mi o tavuk teli?çok değişik ve hoş bir şey, bayıldım valla. paylaşımın için teşekkürler arkadaşım…bunların uzunlarını alıp, kıvırıp, süsleyip abajur kıvamında birşey de yapabiliriz di mi? bak bu fikrimi beğendim şimdi:)) ne dersiniz olur mu acep????

  3. Ayyyy Embirim sen bitanesin!!!,iki ay önce eşime güç bela kümes teli aldırdım,küçük mumluklar yapmak için,nasıl birşey yapacağıma karar veremiyordum,bu SÜPPERR oldu,çok teşekkür ederim.acemihobicim neden olmasın ben düşünmüştüm bile hatta yaklaşık 40cm.eninde kestim ama kıvırmak çok zor olacak hep ellerime batıyor,birgün bitirebilirsem şayet yayınlarım.Offff ne çok şey yapıcam ben yaa…

  4. Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Aheng yakında senin çalışmanıda dört gözle bekliyorum. Acemi hobi fikrini bende tuttum. Hepiniz harikasınız vallahi:)

  5. polyannacım teşekkürler canım, komik başlıkları seviyorum:))Acemihobicim translate yapınca orada tavuk teli diye çıktı bende anlamadığım öylece yazdım işte :)) Abajurda olabilir tabi ama aheng elime batıyor diyor dikkatli olmak lazım aman ha…Ahnegcim sende birtanesinnn, çalışmanın işe yarayacağını bilmek beni daha mutlu etti. Parmağına dikkat et canım.Aytacım teşekkürler, bilemedim işte onun kümes teli olduğunu :))Yamalı bohçacım merci canım.

  6. Çok güzel bir fikir gerçekten. Bu tavuk teli de daha çok civciv kümesleri için satılıyor, doğru yani. Yalnız çabuk paslanıyor, sanırım verniklemek gerekiyor. Kıskandım, ben de yapacağıııım :))

  7. allahım sonunda birisi çevirinin doğru olduğunu onayladı. Sağol banucum ya, bende pis çeviri demiştim kümesi yapmış tavuk:))Hadi bakalım sende yap canım