Cuma, Ekim 21, 2016
Şapkalı Kitap Ayracı

Şapkalı Kitap Ayracı

50
şapkalı kitap ayracı2
şapkalı kitap ayracı2
şapka kitap ayracı
şapka kitap ayracı

Çok şirin öyle değil mi? Sitede birçok yaratıcı çalışma bulmanız mümkün. Ben bu kitap ayracına bayıldım. Keçe, polar yada kaşe kumaştan dikeceğiniz minik şapka kitap okurken nerede kaldığınızı size hatırlatacaktır. Çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için de faydalı olur diye düşünüyorum.

50 YORUMLAR

 1. Rica ederim arkadaşlar, ben bu güzel günü araştırma yaparak geçirdim. Eşim hadi dışarı çıkalım demese daha neler eklerdim :))

 2. bu pazar bir senle ben evdeymişiz demekki ,akşamüstü çıktığımda batıkent parklarını tıklım tıkş gördüm.bugünkü paylaşımlarının hepsi birbirinden güzeldi.boğazımdaki ağrıyı bile hafifletip ateşimi düşürdü.sağol

 3. Ay çok sevindim Nalan Ablacım. Sizde mi Ankara’da oturuyorsunuz? Ankara’da yaşayan başka bir marifetçinin olması ne güzel

 4. örgüeli pazar günü coşmuş arkadaş, genelde hafta sonu kimse konu yollamaz, embir nöbetçi marifetçi olarak işbaşındaymış.

 5. Ben genelde hafta içi fazla yoğun oluyorum. Ofisde nete sınırlı girebiliyoruz. Yani girdiğimiz siteler ve günlük nete girme oranlarımız üst makamlara rapor ediliyor. Hafta sonları ise özgürce araştırma yapabiliyorum. Bugün canım hiç çalışmak istemiyor. Biraz yaramazlık yapayım diyorum :)))

 6. Ankarada oturan blogcular var da kimler burada da üye bilmiyorum ben blogumda yeri geldikçe söz düşürüp link veriyorum .üye listemizi görebilmek mümkün mü acaba

 7. Talently bunu ben yapmadım maalesef sadece fikir vermesi amacıyla ekledim. Yapan kişinin linkini yazıda bulabilirsin. Yine de beğenmene sevindim.

 8. ah embircim ahhhh :SSSS öldürdün beni yaaa :SS 2,5 gün yoktum kırmızılar almış başını gitmiş bu kadar mı yapılır yaw:SS nerden çıkardım pazar pazar araştırmayı sen :.DDD

 9. yok ya araştırmaya dün akşam üstü başladım yani yeni çalışmalar az önce eklenmeye başladı, bunlar eskiden kalma tarihi eser ya da ganimet tadındalar :))

 10. bu site gerçelkten çok güzelmiş paylaştığın için teşekkürler embir bunlardan bende yapcam hemen hergün yapcak bişi bulabiliyorum bu site sayesinde ne güzel elimde bir sürü iş birikti:) tekrar ….

 11. teşekkürler :))Arkadaşlar burada bloglarımızın kapatılmaması için imza kampanyası başlatılmış, ben iki blogumuda girdim, lütfen sizlerde yazın, sesimizi duyurmamız lazım.

 12. ablacım facebookta bizim arkadaşlarda üye olmuş orada gördüm, facebooka girerseniz sizde görebilirsiniz. Bir zararının olacağını düşünmedim. Sonuçta hata yapan birileri varsa bunu genele maletmek çok yanlış. Bizim suçumuz ne? Örgülerimizi, fimolarımızı, yumurtalarımızı yani hobilerimizi paylaşıyoruz sadece

 13. Ya benim okuduğum bir habere göre eğer doğruysa blogger’ın kapatılmasının sebebi digiturkmüş. Neden çünkü bazı bloglarda onun şifreli ve paralı olarak yayınladığı maçlar aynı anda yayınlanıyormuş. Olabilir inanırım valla..

 14. İyi ya o zaman teknolojiyi kullansınlar bir zahmet kim bunu yapıyorsa o blogları kapatsınlar. Mesela iş yerinde uygun giyinmeyen bir iki kişi var. Yöneticiler onların kıyafetlerini düzeltmeleri için uyarmak yerine çok katı bir giysi tamimi yayınlıyorlar. Bu da aynı şey. Genellemek yanlış diyorum. Atalarımız boşuna dememiş kurunun yanında yaşda yanar diye.

 15. yok Sibelcim ben gündüz buraya hiç giremiyorum akşam eve geldikten sonra, ama sanırım asyadan sonraki yorumu ben yapıyorum :)) Kujum yemeğimizi hazırlıyor bende geçtim pc karşısına kırmızılarımı temizliyorum :))

 16. eli biraz yavaş ama olsun, ananesinin yapıp gönderdiği içli köfteleri haşlayıp bir sos yapacak ama saat kaç oldu hala bitiremedi :))

 17. neyse yemeği yaptı yanına da bir miktar deri eksilmesiyle salatayı tamamladı :)) içinde rendelenmiş havuç vardı da :))mutfağı da temizledi, ohhh bu akşam örgümü örüyorum.

 18. afferim sana :)) bana abla demeeee :))

  tamam tamam dememDDD

  Kujum yemeğimizi hazırlıyor bende geçtim pc karşısına kırmızılarımı temizliyorum :))

  bende tam o kujudan nerde satılıyor benim yemekleride yaptırırdım diyecektimki s12 yetişmiş:)))olsun ben ağır mağır isterim ankatranın hangi semtinden grörüp beğenip aldınız:DDD acep)))) hani diyorumki nalan ablaya gelirsem bende alsam bir tane:)))

  Yaa siz beraber mi geziyorsunuz :)) Bir bakıyorum iki yorum kırmızı, geliyorum asya, embir :))

  sibel abla biz genelde embirle buranın demirbaşlarından oldukta gündüz nöbet bende gece nöbeti embirde:)) ondan birde dün marifetçiler toplandı yaaa kimse yoktu burda ben ve birkaç kişiden başka :))))

 19. :)) asyacım artık sana alamayız bir kuju :)) biz Nursena büyüyünce ona böyle bir kuju buluruz :)) Semt adı istiyorsan Çayyolundan bulmuştum :))Bak aklıma ne geldi. Ben bir çalışma yollamıştım bir erkek çocuk vardı orada Nursena için damat adayı olsun demiştim sende dudakları küçük demiştin. Bende yanlış anlamıştım. Ay bak başladım yine gülmeye :))