Salı, Ekim 25, 2016
sepetlerim giyindiler

sepetlerim giyindiler

63

Çok işim var,çoook.Arkadaşımızın işyerinde konsept değişikliği oldu.Orada işe yaramayan ekmek sepetleri de geldi beni buldu.Şimdi içlerine cici örtüler dikilecek,süslenecek,içine mis kokulu ekmek,kurabiye,poğaçalar pişirilip yerleştirilecek.Ziyaret edeceğim yerlere götürülecek.Sizin bu günlerde bir maniniz yoksa…Ne dersiniz,bunlardan birine sahip olmak için bana katlanabilirmisiniz?

63 YORUMLAR

 1. Sepet boş gelmiyorki, birde içinde, poğaçalar ekmekler. Hangi şehirdeydin glin, yarın beklerim bana:)) Bende ıslak kek yaparım(güzel yaparım hemde) Yeriz içeriz, sepetide bana hediye edersin sanırım:))

 2. Yanlış tuşa bastım yorum yarım kaldı burdan devam ediyorum:)Ne diyordum Sepetler çok güzele benziyorda, keşkle daha net bir foto olsaydı, daha güzel anlaşılırdı.

 3. Gerçekten çok holar.Ellerinize sağlık.Yarın buyurun derdim ama malum çalışan bayan için zor.Denk getirebilirseniz hafta sonu beklerim.

 4. beğeniler için teşekkür ederim.mtnaz11,haklısın benim içinde hafta sonu olabiliyorçalıştığım için.Nazik davetler için de sağolun ayrıca.

 5. Sıcak ekmeğin buharı tütüyor, kokusu da misYanına bir de çay alayım nefisO da ne; ne güzel bir ekmek sepeti buGelinlik kızlar gibi süslenmis (ş)Eller dert görmesin..

 6. Emekli olunca İzmit’e mi yerleşsek acaba? Gülen zaten yerleşti gibi, kriz orda, sesi yakında, eeee İstanbuldakiler de gelir hafta sonları hep birlikte yeriz ıslak kekleri:)) Yalnız glin bu güzel sepetlerden biraz fazla yapman gerekecek o zaman:)))

 7. Bizimgibilerim topluca izmite taşınma fikri güzel, izmitin kendiside güzel zaten:) Ne güzel yer içer şişmanlarız:DGlin sen bol bol sepet yap,ankarada epey 10marifetci yaşıyor. Sen sepetlerinle gelmezsen, biz sepetlerimizi almaya geliriz belki…

 8. Ben daha büyüksepetlerden ,hani içine meyve toplananlardan edinip sizinle Sapanca taraflarında araziye uymayı tercih ediyorum kriiz.Kabalık etmiş olmayım ama ben geleyim.Çoook özledim körfezimi.

 9. Heleki sonbaharda ne güzel olur sapanca, yada maşukiyeeee. Bakmaya doyulmaz. Birkaç yıldır buradayım ama izmiti çok seviyorum. Gezmeye gelecek olursan beklerim glin…

 10. Teşekkürler kriiz.30 yıldan fazla zamanım geçti orada.Her sokağında,her taşında binlerce anı….Havanın güzel olduğu bir gün Portakal Hafız Konağına çık,denize bakarak bir çay iç benim ve benim gibi 17 ağustos vurgunu yiyenler için.O da yeter :(

 11. Ben ewet diyorum, hatta ben sana bir teklif yapayım sesi, gel çarşamba hep beraber banucaya gidelim:)) Ev sahibine sormadan kendi kendime teklif yapıyorum:)))

 12. Ben biliyorum galiba…..Bahçecik de oturuyor.Körfeze tepelerden bakan müthiş güzel bir yerdir.Ama ilkbaharı şiddetle tavsiye ederim gitmek için.Kendim için bir şey istiyorsam…dermişim.

 13. Gelin siz beni bekleyin,pardon dinleyin :PBen bilirim,oraların yağmuru çamuru bitmez şimdi.Hemen akşam oluverir çok oturamayız.Manzarayı da göremeyiz…

 14. Bu hafta mümkün değil, siparişlerim var yılbaşına yetişmesi gereken. Ayrıca hemen akşam olur glinin dediği gibi. Sapancada kahvaltıdan itibaren buluşuruz, daha çok beraber oluruz.

 15. Tevekkeli dün kulaklarım çınlayıp durmuş benim, elektrik yoktu ya, ben de yokken beni çekiştirmişsiniz.glin, sepetlerin çoook güzel. Sabahtan gelin bana, birine kek, birine poğaça, birine de ekmek koyarsın o güzel sepetlerin. Oturduğum yeri de nerden biliyorsun, aslında tam bilmiyorsuuuun. Daha da yukarlardan bakıyorum ben körfeze, yaaa….Gelin hep beraber hadiiiii :))

 16. Sesiberle önceden konuşsaydık beraber ayarlardık aslında, artık hep beraber başka zamana. Telefonum kıllık yapıyor gülene ulaşamıyorum, çarşamba dedim ama çarşamba pek olmayacak gibi, ben yarın ona ulaşmaya çalışacam. Banucam sonra anlatırım nedenini, perşembe veya cumaya kalacak sanırım. Neyse kesinleşsinde ben haber veririm. Gülende bana bıraktı, günü sen ayarla diye. Umarım gelebilirim, ben gelemesem bile gülen gelir sanırım, neyse çok muallakta konuştum, kesinleşsin haber veririz:))

 17. embir,ben Ankara dayım zaten :Partık mümkün değil gülseyhan.gittikçe eksiliyorlar,hediye sepeti olup yollara düştüler bazıları.sesi,banu,kriiz…..siz ciddi ciddi kış ortası buluşacaksınız yani?bakın çaylar boğazınızda dizim dizim dizilir,demedi demeyin :)

 18. glin o zaman Nalan abla da gelsin, Nedret ablada hazır Ankara’dayken görüşelim. Ayça, Aytacraft, Gülenim Bayanım aaa Sergun da var aklıma gelen görüşelim. (başka kimler var bilemedim) Hafta sonu olursa katılmam daha kolay olur. Hafta içi çalıştığım için ve işler yoğun olduğundan zor katılırım ben size.

 19. Cumartesileri yarım günüm var benim.sergiler,tiyatrolar için.Sokaklarda gezmek,pasajlarda kaybolmak ve son zamanlarda brezilya nakışı kursu için.bir yarım günüm sizin olur,seve seve,bayıla bayıla hem de.

 20. ya 503 rakamından nefret etmeye başladım ama yaz yaz ne oluyor havaya gidiyor.Canım fedakar arkadaşım, yeniyılda görüşelim o zaman. Ben organizasyonu yapar haber veririm. Öptüm.

 21. ya,ışınlanma olayı gerçekleşemiyormu daha?(dur ben bunu Alp e bir sorayım…ha,Alp oğlum.ank.üni.fizik müh.öğrencisi :))

 22. ooo süper, sabırsızlanmaya başladım canım. En kısa sürede görüşmek şart oldu… Nedret ablayı görünce daha da bayılır o zaman. O keçe şallar muhteşem yahu

 23. yazılanları okumaktan yorum yazmayı unuttum :))))sepetler harika, tam yeni yıl hediyeliği:))bu toplantıların tadına doyulmuyor. bizde istanbulda toplanıyoruz. ama siz toplanalım dedikçe benim de buradaniçim gidiyor:)))) (nasıl kendimi davet ettirme takdiğimm:))

 24. Forum toplantılarımız oluyor arada,herşey yarım kalıyor.Zaman öyle çabuk geçiyor ki..Semyıl,davete ne gerek?Embirciğim yapar bi duyuru,sağır sultan bile kalkar gelir.Di mi embir?

 25. evet evet, sema ablacım sizde gelseniz tm süper olacak:))Bu arada klavyemi çuku yaptım, tatlı krizim tuttu, san yorum yazarken parçacıklar laptopa düştü alayım derken eridi yapıştı:)) leş embir

 26. Glin, böyle diyeceğini biliyordum..:)))seni gidi embir…. şimdi de benim canım istedi neyse ekmekkutumda gofret buldum :))) herkesin evinde ekmekkutusu adına yaraşır şekilde kullanılırken benimkinde ekmekler başka yerde . benim abur cuburlarımda ekmek kutusunda kamufle oluyorlar :))))embircim söz verdin bak ben bekliyorum.. istanbula geldiğinde buluşacağız.Sesibercim senide sömestrde bekliyorum… tarihi bildirinben mutlaka müsait olurum..(Allahım bir mani vermedikçe )Ayyyy çok çok güzel olur…. sizlerden tarih bekliyorummm

 27. ben ne zamandır istiyorum, benim oğlumsa imkansız diyor. bunun için zamanda yolculuk yapmak gerekiyormuş. ama imkansız diyebileceğimiz çok şeyi hayatımızın içine dahil ettik, hazmettik bile. ben ümitliyim.

 28. benimde ümidim var. şurada kaç sene önce söylendiğinde hayal gibi gelirdi. şimdi görüntülü tlf. nette görüşmek ne kadar alışıldık oldu :)))benim bir arkadaşım çok telefonla konuştuğu için annesikızıp telefonu senin boynuna bağlıyacağım hem de kırmızısından diye söylenirdi bundan 20 yıl evvel :))şimdi de telefonluğunu boynuna asınca bazen “rahmetli annem ne kadar ileriyi gören insanmış ” der de güleriz..şimdide kulaklığı kulağından eksik olmaz :)))

 29. Ben de ümitliyim Sesi.Semyıl,güldürdün beni.İlerde çocuklar oradan oraya ışınlandığında,bizim için benzer şeyler söyleyip gülerler o zaman..

 30. böyle diyoruz da, şimdi yolu izi bahane ediyoruz, o zaman korkarım herkes daha çok işe güce düşecek, muhabbet hiç olmayacak. ya da misafirliklerde bir tablet kek, bir tablet kısır ikram edilecek. ıyy böyle daha iyi boşver…

 31. Evet,her istediğini gerçekleştirebiliyor olmanın çok da matah bişey olmadığını zaman zaman yaşayanlardan görüyoruz.

 32. Yeni yılda küçücük bir hatırlatma.Lösev 2.el ürünleride bağış olarak kabul ediyor.Yurtiçi kargo şirketiyle anlaşma gereği olarak çok az bir ücret karşılığı evdeki dolaplarınızıda,gönlünüzüde hafifletebilirsiniz.MUTLU,SAĞLIKLI,BEREKETLİ BİR YIL DİLEKLERİMLE.