Sizzix’li keçe günleri ve çekilişim

-

keçe runner
Uzun bir aradan sonra merhaba :) Sizzix keçe kesme makinesi kullanarak yaptığım ilk çalışma. Ortanca çiçekli runner. Keyifli bir çalışmaydı, yorumlarınızı merakla bekliyorum:)
Detaylı bilgi için blogumu ziyaret ederseniz sevinirim :) Sevgilerimle…

keçe runner

Bu arada, blogumun 500. izleyiciye ulaşması şerefine bir de çekilişim var. Beklerim.

12 yorum gelmiş

 1. deliisibunlar

  Başladınız mıı? .)) hayırlı olsun hem makine hem kalıplar :)) ben daha hiç bişi yapamadım :/ çoook güzel, çıtır çıtır bişi olmuş.Onun üstünde yemek yemek keyifli oluur.Ellerinize sağlık.

 2. senayatilgan

  Oyyyyyyyyyyyy…. Süppperrrrr bir çalışma olmuuuşşşşşş… Hakikaten de sizin elinizde nasıl kıymetli olacak o makine tahmin bile edemiyorum.. İlk çalışma süpper ötesi gerisini merakla bekliyorum :)

 3. Nuraycatasarimlar

  Beğeniler için çok teşekkür ederim arkadaşlar,şehir dışından yeni döndüm ,bu yıl leyleği havada da görmedim ama sürekli seyahatteyim:)))
  Bencede güzel bir çalışma oldu. Devamı geliyor,fotoğrafları yükledikten sonra bekletmeden paylaşırım,hepinize sevgiler:)

 4. Tam anlamıyla nefis bir çalışma olmuş. Makineniz hayırlı olsun. Daha nice güzel çalışmalar yapmanızı temenni ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...