swarovski’li peçete halkalarım

-
swarovski peçete halkaları malzemeleri
swarovski peçete halkaları malzemeleri

swarovskiyi bende kullandım sonunda.. evet kuzenlerim şu sıra swarovski ile çokca çalışma yapmaktalar.. birgün foto makinemle gidip görüntü almam gerek.. taşları alırken bende kendime 3 m. bir deneme payı almıştım eminönünden.. sonra bir proje çıktı : peçete halkası yapmak istedim.. hemen taşları elime aldım ve dün gece bir tanesini tamamladım bakalım beğenecekmisiniz.. ve asıl sahibi beğenecekmi ?

18 yorum gelmiş

  1. Hangi Allahın kulu beğenmez bunu. Beğenmeyenin aklına şaşarım. Enfes bir çalışma. Ellerine sağlık canımcım. Sahibi beğenmezse bana gönder:)))

  2. tamam kriizantemcimbeğenmezseler sana gönderirim.. :))) ama artık onlar kahverengi oluyorlar az kaldı bitti sayılır iki akşamdır halsiz yatıyorum o yüzden bitiremedim.. gündüzleri daha enerjikim ama işteyim:)) en kısa zamanda sahibindeler..

  3. çok şık olmuş ellerine sağlık eşimde görünce ooo çok güzelmiş dedi :D ellerine kollarına sağlık.bu beğenilmezmi yahu :D ahahah banada böyle bir hediye gelseeee :P güle güle kullansın :D

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

işletme okuyup muhasebeci olmaya çalışsada kız meslek lisesinde okumuşluğu dikiş nakış örgü yani kısaca elişlerine karşı olan hayranlığı hiç bitmemiş bir insan..