Taş boyama kütük duvar süsü

-


Taş boyama kütük duvar süsü modeli.Öncelikle deniz kenarından güzel taşlar topluyoruz. Mevsiminde budanan çevredeki ağaçları kestirerek kuruttuktan sonra renklerle birleştiriyor, ortaya her zevke uygun duvar panoları çıkarıyoruz. Kullandığımız malzemeler sağlığa uygun olduğu için çocuk odalarına ya da evinizin her alanına hiç düşünmeden alıp takabilirsiniz. Taş boyarken taşların pürüzsüz ve temiz olmalarına dikkat etmek lazım. Sorasında akrilik boyalar ve hobi sanat kalemleri ile boyama ya da çizim yapabilir su bazlı vernik ya da şeffaf oje ile boyaların kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Baykuş figürü çok sevildiğinden biz yine baykuşlu bir tema tercih ettik. Akrilik boya ile boyanan kütük üzerine taşları silikon ile yapıştırdık.
Biz 4 kadın hem kendimizi hem sizi mutlu etmek icin çıktığımız bu yolda üretmeye devam ediyoruz, profilden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Taş boyama nasıl yapılır?

| | 2 Yorum

Taş boyama ve taş üzerine peçete dekupaj yapmak isteyenler için temel bilgileri içeren bir videoyu daha önce paylaşmıştık. Sıra geldi taş boyama uygulama videosuna. Yine sevgili Minik Yengeç ile beraberiz...