Terzi Paravanı

-
paravan
paravan

Dikiş sevenlere uygun paravan üzerine farklı boylarda cepler dikip ihtiyacımız olan malzemeleri burada saklayabiliriz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

38 yorum gelmiş

 1. Sibella

  Görür görmez tuttum. Çok güzel doğrusu. Tabii ben dikiş değil de boyama malzemelerine uyarlamalıyım.

 2. embir

  Teşekkürler Sibellacım,Boya, takı, örgü vs malzemeleri ne ile uğaraşıyorsak artık bu tarz bir paravan yaparak hem yerden tasarruf edebiliriz hemde farkımızı ortaya koyarız. Öyle değil mi ama?

 3. eylul74

  şu an benim salon çarşamba pazarı..kermese dikiş yetiştirecem diye talan etmişim her yeri ..bu harika bi fikir fakat bana bundan 8-10 metre lazım:))))ancak toplar malzemeleri

 4. sefa97

  nokturn diyor ki;:((sefa nerelerdesin?..tutmuşsun yazıyı ama ses soluk da var bizeee….

  sayın doktorcuğum;kötü bi haftasonu geçirdim:(ben bugün okuyayım, sonra yazarım. olmaz mı?izin var mı?uykum vaaaaaaaar, üşüyoruuuuuuum!p.tesi sendromu sanırım.akşam olsa, bi eve atsam kendimi:((

 5. nokturn

  sefacım geçmiş olsunn:( şimdi ben de diyeceğim ne kadar inandırıcı olacak bilemiyorum…üşüyorum çok,uykum var gibi kafamı koysam uyuyacağım,karnımda garip bir ağrı…ben de bir acayibim bugün..

 6. nokturn

  sefacım inatla fimo yapıyorum,baygın gözlerle süklüm püklüm…senin için ondan yapayım diyeceğim ama muşmula gibi şeyler çıkabilir ortaya;garanti veremiyorum,o bakımdan sana koskocaman sefgi dolu sırıtık bir smiley yollıyım detayları sen de tamamla..böylece başka bişii düşünmessin bi bakmışsın evdesinn:)

 7. embir

  ya bende hastayım, hatta kurum doktoru iki gün rapor verdi. Sanırım kum döküyorum :( Sancım var. Hasta ve keyifsiz arkadaşlar sizlere de geçmiş olsun.

 8. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Burnum kanadı gün içinde desem ? Durup dururken hemde…Nazar değdi bize…Shane sayın editörüm kaplıcalardan vazgeçtim bir nazar boncuu alsak bare?

 9. sesiber

  tam bir sene bir hafta sonra tekrar yazıyorum.ben bu paravanı yapıcam, bugünlerdeki hedefim. malzemeler yavaş yavaş toparlanıyor. eşek kadar zımba da aldım. geldim denedim, çalışıyor.

 10. esinsel

  bu paravan süpermiş embircim.hep bir paravanım ve bir porselen mankenim olsun istemişimdir.ama nerdeee… yerim yok :(

 11. embir

  sesicim ya benimde çok istediğim bir şeydi ama yapsam koyacak yerimde yok. Şimdilik bakmakla yetiniyorum. Sen yap bizde iççekelim değil mi esinselcim :)

 12. dilevser

  bende paravanı çok severim aslında çok yer kaplayan bir şey de değil ama hep ona yer olmaz :) bu da süper fikir :)

 13. evet ya böyle birşeye benimde ihtiyacım vardı maazallah allah nazardan saklasın hepimizi nazar haktır derler ben çocuğumda yaşadım inanırım böyle şeylere ben bunu tuttum gelecek için ellerine sağlık

 14. fiamma1

  Bende cok kullanıslı ve dekoratif bulurum paravanı ve ihtiyacımda var yazlıkta odamı 2 ye bolermiş gibi yapmak için aslında:)) sevgili sesiiiiiiiii, ne malzeme lazım buna sunta gibi bir sey olur mu?

 15. sesiber

  sunta, kontrplak, ince bir malzeme daha var adını bilmediğim. Ben kontrplak kestirip elyaf ve kumaş kaplamayı düşündüm. O ara çok takmıştım buna, bak görünce yine canım çekti.

 16. fiamma1

  Benimde o paravanı bozup takı standı yapanı gördüğümden beri aklımda:) kontrplak iyi olur , ben kumaşsız soyle boyama birşey istiyorum, boncuklar falan. Bir yerde bir kapı gordum hayalim o:) su yuvarlak yassı cam taşlar varya, kapıyı mat gümüş rengine boyayıp silikon akıtmışlar kalın kalın ve o boncuklardan rengarenk koymuşlar. han a her girdigimde kapıya gidip bakıyorum yarın belki yine gideceğim resim cekerim:))

Bir Cevap Yazın