TIĞ İŞİ ÖRGÜ ETEK

-
hangi genç kız buna dayanır
hangi genç kız buna dayanır

bu siteye sağlık konusu ile ilgili girmiştim. Fakat Örgüler ve takıları görünce sizlerle paylaşmadan edemedim. Çok güzel bir site.VE BU ETEK; BEN ÇOK BEĞENDİM. Ablama yaptıracağım inşallah. Tığ işi ve her zaman dediğim gibi; örgü bilene çok kolay.

18 yorum gelmiş

 1. pharmacid[pilli_silinen_hesap]

  Bayıldım,sitede dolaşırken,hangisine bakacağımı şaşırdım inanın.Herbiri,bir diğerinden daha güzel.Hele orda bir çiçekli şapkalı bir bebişle,uğur böcekli örtü var,tam bana göreler.Örgü konusundaki üstün yetenekleri imreniyorum gerçekten…Ancak;ben de o kadar sabır ve vakit yok maalesef.

 2. kondor

  pharmacid çalışan hanımların şu vakit sıkıntısı…:)(buna şükretmeli diye olayı kapatalım işsizlik almış başını giderken)ama yazmadan edemem ben ki örülmüş şeyleri sevmem ben bile beğendim hani örebilirimdi denesem mi oldum sağol sefa97 ay bu arada siteyide gezmeden yorumladım ayıp oldu vallahi …tüh sana kondor yakıştımı şimdi

 3. sefa97

  yok; daha ablamı göremedim ki….tatile gidebilirsem ancak bu konuyu halldebileceğim. çünki aynı şehirde yaşamıyoruz. annem de yapar ama kıyamıyorum. hoş ablamda nasıl vakit bulup da yapacak o nu da bilmiyorum.ben modele bakıp iç geçirmeye devam ediyorum.

 4. sefa97

  gaza getirmeyin beniiiiiiii………….!zaten aklım kaldı.yaaaaaaa bu sıcak da oturup kendim de nasıl öreyim bunu?üffffffffff…….

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin