Perşembe, Nisan 27, 2017
TIĞ İŞİ ÖRGÜ ETEK

TIĞ İŞİ ÖRGÜ ETEK

18
hangi genç kız buna dayanır
hangi genç kız buna dayanır

bu siteye sağlık konusu ile ilgili girmiştim. Fakat Örgüler ve takıları görünce sizlerle paylaşmadan edemedim. Çok güzel bir site.VE BU ETEK; BEN ÇOK BEĞENDİM. Ablama yaptıracağım inşallah. Tığ işi ve her zaman dediğim gibi; örgü bilene çok kolay.

18 YORUMLAR

  1. Bayıldım,sitede dolaşırken,hangisine bakacağımı şaşırdım inanın.Herbiri,bir diğerinden daha güzel.Hele orda bir çiçekli şapkalı bir bebişle,uğur böcekli örtü var,tam bana göreler.Örgü konusundaki üstün yetenekleri imreniyorum gerçekten…Ancak;ben de o kadar sabır ve vakit yok maalesef.

  2. pharmacid çalışan hanımların şu vakit sıkıntısı…:)(buna şükretmeli diye olayı kapatalım işsizlik almış başını giderken)ama yazmadan edemem ben ki örülmüş şeyleri sevmem ben bile beğendim hani örebilirimdi denesem mi oldum sağol sefa97 ay bu arada siteyide gezmeden yorumladım ayıp oldu vallahi …tüh sana kondor yakıştımı şimdi

  3. yok; daha ablamı göremedim ki….tatile gidebilirsem ancak bu konuyu halldebileceğim. çünki aynı şehirde yaşamıyoruz. annem de yapar ama kıyamıyorum. hoş ablamda nasıl vakit bulup da yapacak o nu da bilmiyorum.ben modele bakıp iç geçirmeye devam ediyorum.

  4. gaza getirmeyin beniiiiiiii………….!zaten aklım kaldı.yaaaaaaa bu sıcak da oturup kendim de nasıl öreyim bunu?üffffffffff…….