Sevimli Hayalet Casper

-

Kalıbın çıktısını alın. Kalıcı olması için Moosgummi (sünger kağıdı), yoksa kalın bir karton kullanın. Belirlenen yerlerden delikler açın. Boncukları buralardan iple sarkıtın. Son olarak oynar gözleri yapıştırın.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

7 yorum gelmiş

 1. sudeh

  ellerinize sağlık. çok güzel ve basit. kesinlikle yapacağım. kalıbını göndermeniz çok faydalı oldu. teşekkürler.

 2. saatoniki

  Hizmette sınır yok bengi abla’ da..ama benim gibi üşengeçler için yapılmışını gönderseniz makbule geçer:))Adresi veriyimmi??

 3. pharmacid[pilli_silinen_hesap]

  Çok güzel,ellerinize sağlık!Kontrplak çalışmalarımda, sevimli hayalet yoktu,ben kontrplak kullanarak,bir denemek isterim.Kenarına boncuklar asmak,oldukça parlak bir fikir.Bunu; kapıya veya tavana asılan,çın çın öten sarkaçlar gibi yapmak da mümkün.Ya da arabanın aynasına asılacak şekilde küçülterek…Teşekkürler arkadaşım,değerli çalışman için…

 4. Bengi Abla

  saatoniki ; çokta zor değil bunu uygulamak :) pharmacid ; kontrplak iyi fikir , ama anaokulunda çocuklarla uygulaması fazlaca maaliyetli olur sanırsam :) sudeh BÖÖÖ desin artık hayaletlerimiz :)

 5. sesiber

  Bengi abla binlerce fikir canlandı gözümde. Birisi de bu ve benzerlerini dükkandaki vitrinime asıp küpe, kolye asmak. Harikasınız.

Bir Cevap Yazın