Tombiloolar

-

Bir ufaklığı mutlu edeyim düşüncesiyle dikmeye başladım bugün bunları.Yıllar öncede teletabiler vardı hatırlarsınız.Onlardan dikmiştim çocuklarıma.Bunlarda gece bahçesinin kahramanlarından Tombiloo lar.
Kıyafetlerini bire bir renkleride dahil olmak üzere benzetmeye çalıştım.Bitirdim ve sevimli sevimli dururlarken resimledim.Şimdide düşüncelerinizi bekliyorlar.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

29 yorum gelmiş

 1. bizimgibiler

  Tombiloolarla tanışma şerefine erişemedim henüz ama, sen yapınca birebir benzetmişsindir arkadaşım. Eminim sahibide çok beğenir ellerine sağlık.

 2. dilevser

  çok sevimliler ellerine sağlık.. evet çok benzemişler bence daha da tatlı olmuşlar gerçi ben kendileirni tanımıyorum ama olsun :)

 3. gelincigin dunyasi

  bende tanımıyordum sen tanıştırdın ablacım çok benzetmişsin tebrikler ellerine sağlık çok sevimli olmuşlar benim bile oynayasım geldi galiba ben hiç büyümiycem:)

 4. gonuldenele

  Teşekkürler arkadaşlar.Yasemincim senin oyuncakların yanında bunun lafı olurmu..Kimbilir örgüyle nasıl güzel yaparsın sen.

 5. gonuldenele

  birdost71 diyor ki;ellerine ve gönlüne sağlık arkadaşım.pek şirinler.çocuk ruhun hiç sönmesin.

  Aminnn..çok teşekkürler arkadaşım.

 6. mavisofra

  GÖNLÜNÜZDEN DÖKÜLENLER NE KADAR GÜZELMİŞ :) BAYILDIM VALLA BENDE YAPICAM ELİNİZE SAGLIK AMA ÖNCE İGIL PIGILI :) İYKİ PAYLAŞTINIZ TEŞEKKÜRLER

 7. 03bellinda

  bende ne ara kaçırdım diyorum, elinize sağlık,ancak bu kadar benzeyebirdi, gece bahçesini bitirmeden yatmaz benim oğlumda:)))

Bir Cevap Yazın