ÜÇ YAPRAK+BİR ÇİÇEK+BİRAZ BONCUK=BUZDOLABI SÜSÜ

-

Elimde biraz yaprağım, biraz da çiçeğim vardı. Ne yapayım diye düşünürken, buzdolabı süsü yapmaya karar verdim. Yaptım da:))) Ve bunlar zarfların içine girdi:)))) Elimde adresi olan birkaç arkadaşımın buzdolabını süslemek üzere yola çıktılar bile:))) Bakalım kimlerin kapısı çalacak:)))) Kapısı çalmayan arkadaşlarım darılmasınlar, sürprizlerimin devamı gelecek:))))))))

11 yorum gelmiş

 1. kardelencraft

  çok beğendim acemihobici ellerine sağlık,Ankarada görüşmek kısmet olmadı ama inşallah başka bir sefere yağmursuz bir günde görüşmek umuduyla:))))

 2. acemihobici

  sağol dendenim:)))alonenes arkadaşım evet aslında bunlar perdelerde kullanılıyor:))kardelenim buluşamadık ve çok üzülmüştüm:((bir daha geldiğimde inşallah:))) beğendiğine sevindim canım:)

 3. acemihobici

  farfinim canııııııııııııııııııııııım, birinin sana geldiğini nereden biliyorsun:)))))))bellindam sağol canım:)teşekkür ederim nazesen arkadaşım:)

 4. DenDenAk

  Buzdolabı süsü yerine bana broş yollamışsın acemiciğim:) Canım çok beğendim ve broş yaptım 3 yaprak+1çiçek+biraz boncuğumu ayrıca beni şirinliğiyle gülümseten bir ayracım oldu. Ben kesin karar verdim temiz kalpliyim. Arkadaşlarımda. Bugün kırtasiyeden dev ataç aldım ayraç yapmak için

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin