Çarşamba, Ekim 26, 2016
ÜÇ YAPRAK+BİR ÇİÇEK+BİRAZ BONCUK=BUZDOLABI SÜSÜ

ÜÇ YAPRAK+BİR ÇİÇEK+BİRAZ BONCUK=BUZDOLABI SÜSÜ

11

Elimde biraz yaprağım, biraz da çiçeğim vardı. Ne yapayım diye düşünürken, buzdolabı süsü yapmaya karar verdim. Yaptım da:))) Ve bunlar zarfların içine girdi:)))) Elimde adresi olan birkaç arkadaşımın buzdolabını süslemek üzere yola çıktılar bile:))) Bakalım kimlerin kapısı çalacak:)))) Kapısı çalmayan arkadaşlarım darılmasınlar, sürprizlerimin devamı gelecek:))))))))

11 YORUMLAR

  1. çok beğendim acemihobici ellerine sağlık,Ankarada görüşmek kısmet olmadı ama inşallah başka bir sefere yağmursuz bir günde görüşmek umuduyla:))))

  2. sağol dendenim:)))alonenes arkadaşım evet aslında bunlar perdelerde kullanılıyor:))kardelenim buluşamadık ve çok üzülmüştüm:((bir daha geldiğimde inşallah:))) beğendiğine sevindim canım:)

  3. farfinim canııııııııııııııııııııııım, birinin sana geldiğini nereden biliyorsun:)))))))bellindam sağol canım:)teşekkür ederim nazesen arkadaşım:)

  4. Buzdolabı süsü yerine bana broş yollamışsın acemiciğim:) Canım çok beğendim ve broş yaptım 3 yaprak+1çiçek+biraz boncuğumu ayrıca beni şirinliğiyle gülümseten bir ayracım oldu. Ben kesin karar verdim temiz kalpliyim. Arkadaşlarımda. Bugün kırtasiyeden dev ataç aldım ayraç yapmak için