Pazartesi, Ekim 24, 2016
Yapışkanlı folyo ile mutfak yenileme

Yapışkanlı folyo ile mutfak yenileme

14

mutfak yenileme
İşimiz gereği çeşitli memleketlerde yaşamak durumunda kalıyoruz ve maalesef her zaman umduğunuz gibi yerlerde yaşayamıyorsunuz, elinizdekine razı oluyorsunuz. Bu mutfak çok eski ve artık kullanılmaktan perişan bir haldeydi. Ne kadar temizlik maddesi kullandımsa da bir türlü içime sinmedi. Ben de yapışkanlı folyo mucizesinden faydalanarak mutfağımı yeniledim. Hem temiz hem de kolayca -tam olarak olmasa da- kullanışlı bir mutfak oldu! Daha değişik bir folyo ile kaplamayı hayal etmiştim ama doğuda bir ilde olduğumuz için bunu bulabildim.
Bu hali içime sindi -sayılır- diyeyim eski haline göre! Maliyetine gelince folyonun metresi 1tl, ben bir rulo (15m) aldım ve daha hepsini kullanamadım, yaklaşık bir 5 m kadar arttı. Benim durumumda olanlara örnek olur umarım, iyi şanslar sevgiler.

mutfak yenileme

mutfak yenileme

mutfak yenileme

14 YORUMLAR

  1. İşte kadın dediğin budur. Bulunduğu her yeri güzelleştirir. Çok başarılı bi çalışma olmus kutluyorum sizi güle güle iyi günlerde kullanın.

  2. ”o eski halinden eser yok şimdi” adlı şarkı geldi aklıma mutfağınız görünce. Gerçekten çok hoş olmuş, güle güle kullanın ya da yemek pişirin ;))))

  3. merhaba ben berfey, yorum yazan bütün arkadaşlara teşekkürler ediyorum, özellikle mahmurprenses kardeşim yorumuna bayıldımm.herkese sevgiler!

  4. “elifly” evet fayans aralarıda malesef çok kötü görünüyordu bende 2 cm lik şeritler keserek bu görüntüyü elde ettim.