Pazartesi, Ekim 24, 2016
Yeni Baykuşlu Çanta Modellerim

Yeni Baykuşlu Çanta Modellerim

10

Baykuş kadar tasarımlara malzeme olan başka bir hayvan figürü yoktur herhalde.:) Yaptığım ilk baykuşlu yastıklardan sonra uzunca bir süre bu akıma kapılmamak konusunda kendimi tembihlemiştim. Fakat yoğun ısrarlara dayanamayıp, daha önce 10marifet’te de yayınladığım bu yazıdaki baykuşlu çantayı yapmaya karar vermiştim. Bunun da son baykuşlu çalışmam olacağını sanıyordum ama baktım herkeste bir baykuş talebi var, eh, devam etmek akıllıca diye düşünüp, bu ve bu baykuşlu çalışmaları da ekledim koleksiyonuma.:)Bakalım daha ne kadar sürecek baykuş çılgınlığı…

Not: Aşık baykuşlarımdan birinin şaşılık problemi, fotoğraf çekiminden sonra yapılan başarılı bir operasyonla giderildi.:)Gerçi diğeri onu böyle de seviyordu. Ey koşulsuz aşk…:)

10 YORUMLAR

  1. Çok sevimli olmuşlar, ellerinize sağlık.Aşkın gözü kördür diye boşuna dememişler. Şaşı olduğunu bile farketmemiştir diğeri:))

  2. İtiraf ediyorum; başka baykuşlu çalışmalar da yapmaya karar verdim.:))) Biri bu çılgınlığı durdursun lütfen! Kuşlar alemi kıyasıya rekabete falan girsin, en popüler kuş hangisi yarışması düzenlensin, serçeler, güvercinler, tombul tombul bıldırcınlar olaya el atsın ve bu baykuş hükümdarlığına bir son versin!:))) … diyeceğim ama, baykuş resmetmek gerçekten çok zevkli…:)

  3. Teşekkür ederim afrodit96. :)Evet özellikle Türk kadınlarının daha çok üretmeleri lâzım bence de. Bizim atalarımız(analarımız) hiç boş durmazmış. Genlerimiz onlardan geliyor ne de olsa.;-)