Pazar, Ekim 23, 2016

Yeni Odam..

9

Odamın kökten değişimini uzuun uzuuun anlattım. Beğeniceğinizi umuyorum. (= Benim çok keyif aldığım bir süreçti. Umarım sizler de okurken keyif alırsınız. :))

9 YORUMLAR

  1. şekerim çok güzel olmuş odançok beyendimmmbütün katkısı olanların eline sağlık..sana da güzel an’lar dilerim yeni odanda…

  2. Çok teşekkür ederim yorumlarınızdan ötürü. :)) Puffa gelince.. O da dayımın marifeti. :)) Eski rengi lilaydı, ben deri kaplatmak istemiştim. O zamanki odama uyumlu olması nedeniyle. Şimdi pembeye kaplattırıp kullanmak niyetindeyim, koltuğu aldıktan sonra kesin kararı vereceğiz. :))

  3. 3 piramitten başka hiç bir şey koymadım. Daha çok “cici kız” odası yapmak istedim. Kitaplıktan başka eşyalarımı sergileyebileceğim yer olmadığı için.. Onları es geçtim. =) İlerleyen zamanlarda raflar yaptırırsam onları koymayı düşünüyorum. =)

  4. Bu tarz paylaşımları okumaktan gerçekten büyük keyif alıyorum… Patik ve banyo liflerinin pek ilgimi çekmediğinden olsa gerek :)Büyük keyif alarakta okudum. Paylaşımın için teşekkürler…Emeğine sağlık CrazyLittleThing, umarım bu yeni mekan seni yeni işler üretmeye doğru sürükler durur…