Salı, Ekim 25, 2016
Yumuşacık Polar Boyun Yastıkları

Yumuşacık Polar Boyun Yastıkları

6

Sık yolculuk yapan bir aile olarak çocuklar için boyun yastığı yapma fikri ne zamandır aklımdaydı. Sonunda gerçekleştirdim. Hem yastıkların kendisini, hem de üzerindeki aplikeleri polar kumaştan yaptım. Sonra da içlerini elyafla doldurdum. Bu yastıklarla hayatımda ilk defa dikiş dikmeye çalıştım. Aplikeleri internette dolaşırken gördüğüm modellerden esinlenerek kendim çizdim. Kedileri de kızımın bir ti-shirt’ündeki resimden kopyaladım. Yapımı gerçekten çok eğlenceliydi.

6 YORUMLAR

  1. süper, ellerine sağlık arkadaşım:))) ben de yapmaya çalışmıştım sık yolculuk yaptığım için ama yılan gibi birşey oldu fırlatıp attım sonra:((( güle güle kullansın çocukların, size iyi yolculuklar diliyorum:))))

  2. Çok güzel olmuş.Ben nörolojik problemi olan çocuklarla çalışan bir fizyoterapistim.Biz de değişik pozisyonlamalar için bu yastıkçıklardan kullanıyoruz.Ben de sizin yaptıklarınız gibi süsleyeceğim boyun yastıklarını ve beğendikleri için daha iyi çalışacaklar..:))Fikriniz için teşekkürler.

  3. Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, Sevgili atelersan yaptığımın bir işe yaramasından çok mutlu oldum. İyi çalışmalar.