Çarşamba, Ekim 26, 2016
zarif bir seccade

zarif bir seccade

11
çiçekli seccadem
çiçekli seccadem

bu seccadeyi çeyizim için işlemiştim. işlerkende çok sevdim, şimdide çok seviyorum. bence yıllar geçmesine rağmen zerafetinden bişey kaybetmedi. siz ne dersiniz?yakından görmek isterseniz buraya buyrun>>>

11 YORUMLAR

  1. OY OY OY OY VALLAHİ OYNE EMEK VARNE GÖZ NURU …SABIRLI BİR İNSANSIN ABLACIM SEN BEN ONU ÇÖZDÜM …:)ELLERİN DERT GÖRMESİN..

  2. baharcım bencede el emeği gibisi yok.ama işlemeyi bilen birisi kullanırken yanlışlarını bulabiliyor:)))**********************mericiğim çok teşekkür ederim. canım aslında fazla sabırlı olduğum söynemez tam aksine sabırsız bile sayılabilirim. ama seccade işlemesi çok keyifli emin olabilirsin.

  3. evet saatoniki haklısın.genelde hep öyle olur.ama ben kalabalık gelen misafirlerimde birkaç defa kullandım.başka işleme seccadelerim de var onarıda kullanıyorum. buradaki seccadeyi yıllardır kullanıyorum.(böyle şeyler açıktan söylenmez ama afınıza sığınıyorum)normalde gündelikte kadife seccade tercih ediyorum yumuşak oluşundan vede sade oluşundan dolayı dikkat çekmediği için.