Kolay bebek patiği modeli – anlatımlı video

-

Kolay bebek patiği modeli. İsminden de anlaşıldığı gibi yapılışı çok kolay olan çocuk ya da bebek patikleri, tunus örgü tekniği ile örülmüştür. Ben 2-3 yaş için uyguladım ama isterseniz sayıları artırarak daha büyük yaşlar için de örebilirsiniz. Yapılışı öyle kolay ki 1 günde rahatlıkla 2 çift patik yapılabilir. Erkek ya da kız çocuğu farketmeksizin her renk ile örülebilir.

Patiklerimizin bir diğer güzel yanı ise çok fazla ipe ihtiyaç duymaması. Elde kalan ipleri değerlendirmek amacıyla da örülebilir.

İster hediyelik olarak, ister çocuklarımıza, isterseniz de hobi amaçlı örebileceğiniz bu modelleri miniklerimizin beğeneceğine eminim :)

Farklı objelerle süsleyip değişik bir hava da katabilirsiniz örgü patiklerinize. Ben fiyonk tercih ettim. Cinsiyet farketmeden kullanılan tek süsleme ürünü fiyonk olabilir. Fiyonk için detaylı anlatım videosu daha önce paylaşmıştım, bakarak örebilirsiniz; fiyonk nasıl örülür?

Gerisi hayal dünyanıza kalmış diyebilirim. Kız çocukları için seçenek çok taş, toka, sim, pul, boncuk gibi materyaller kullanılabilir. Erkek çocukları içinse ponpon ve fiyonk daha sevimli duruyor galiba. Videomu beğenirseniz beni takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
NamNa

Hayal gücü ile iplerin rengi arasındaki ince çizgide hergün farklı modellerle gözlerimizi şenlendirmeye geldik.

Kurabiye Canavarı bebek patiği örgü tarifi

| | 0 Yorum

Örgü bebek patikleri çok tatlı olmuyor mu? Kurabiye Canavarı bebek patiği örgü tarifi paylaşmak istedim bugün sizlerle. Bebek örgülerine özellikle böyle şirin karakter süslemeleri çok yakışıyor. Özellikle üst değiştirirken shuysuzlanan...

Açıklamalı Converse örgü patik yapımı – EbebekOrgu

| | 0 Yorum

Örgü bebek patik modelleri arasında son senelerde çok popüler oldu örgü bebek Converse modelleri. Bebekler için özenle hazırladığı örgülerle tanıdığımız marifetli arkadaşımız EbebekOrgu, daha önce de sitemize konuk olmuştu güzelim...

Koca gözlü bebek patiği örgüsü

| | 0 Yorum

Bebekler için şirin bir patik örgüsü daha. MALZEMELER: İp: nako pırlanta kırmızı, beyaz, siyah, turuncu Tığ: 3.00 numara yün tığı TABAN (KIRMIZI) 13 zincir çekiyoruz. 1.sıra: 2.zincire hdcv, 10hdc, aynı...